Bluedio T6 Oyun İçin Uygun mudur?

Tasarruf için sürücülere gelen enerjiyi kesiyor diye tahmin ediyorum. Bende de boşta kaldığı zaman, bilgisayardan ses gelmeye başlayınca hemen ses gelmiyor, çok ufak bir gecikme ile geliyor.

Bu arada kabloyu mağazalarına eklemişler, hemen bir adet sipariş edeceğim.
Bluedio Ses Kablosu

"çıt" sesi de çıkıyor mu? Ben gecikmeye razıyım. Fakat cızırtı olunca kulağımı tırmalıyor. :)

"çıt" sesi de çıkıyor mu? Ben gecikmeye razıyım. Fakat cızırtı olunca kulağımı tırmalıyor. :)
Bilemedim, öyle bir ses ile karşılaşmadım.
Dostlar bende Bluedio T5 var. Kablosuz olarak oyun oynasam gecikme yapar mı? Ona göre bluetooth dongle alacağımda
Alacağın dongle'a da bağlı olabilir. Ben T6 ile hiç gecikme yaşamadım. Bluetooth kartımın da modelini hatırlayamadım şimdi, laptop kullanıyorum.

Bilemedim, öyle bir ses ile karşılaşmadım.

Alacağın dongle'a da bağlı olabilir. Ben T6 ile hiç gecikme yaşamadım. Bluetooth kartımın da modelini hatırlayamadım şimdi, laptop kullanıyorum.
Bluetooth 4.0 Dongle Receiver Alıcısı Usb 3.0 Tak & Çalıştır - n11.com Hocam bunu almayı düşünüyorum. Kulaklık kablolu iken tam ses vermiyor bildiğiniz. Kablosuz kullanırken aşırı sesli oluyor fakat işte gecikme sorunu var korkyuyorum

Bluetooth 4.0 Dongle Receiver Alıcısı Usb 3.0 Tak & Çalıştır - n11.com Hocam bunu almayı düşünüyorum. Kulaklık kablolu iken tam ses vermiyor bildiğiniz. Kablosuz kullanırken aşırı sesli oluyor fakat işte gecikme sorunu var korkyuyorum
Kullandığın ara birime göre değişecektir tabi ki durum. Mesela ben PCI-e bir kart kullandığım için, aktarım konusunda herhangi bir sorun yaşamıyorum. Örnek vereyim; Bilgisayar evin bir köşesinde, evin diğer köşesine gitsem bile kesilme, takılma, kalitesinde bozulma gibi sorunlar olmuyor. USB dongle ile performansta fark olacaktır tabi ki.

Kullandığın ara birime göre değişecektir tabi ki durum. Mesela ben PCI-e bir kart kullandığım için, aktarım konusunda herhangi bir sorun yaşamıyorum. Örnek vereyim; Bilgisayar evin bir köşesinde, evin diğer köşesine gitsem bile kesilme, takılma, kalitesinde bozulma gibi sorunlar olmuyor. USB dongle ile performansta fark olacaktır tabi ki.
Hocam tam olarak anlamadım ara birimden kastınızı. Kart olarak benim ki Msi b350 Tomahawk yani onun arabirimi iyidir galiba ben çok anlamıyorum ama :D

Hocam tam olarak anlamadım ara birimden kastınızı. Kart olarak benim ki Msi b350 Tomahawk yani onun arabirimi iyidir galiba ben çok anlamıyorum ama :D
Bağlantı ara birimlerinden bahsediyorum. USB alana kadar, bütçeni arttırıp PCI-e bir kart alırsan daha sağlıklı olur. Hatta genelde antenli falan oluyor onlar. USB olan da işini görecektir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı