Bluedio T5 Oyun Oynarken Gecikme

Birkan Öztürk

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Ben bu kulaklığı zamanında almıştım. Fakat büyük olduğundan ötürü 1 kere şarj etmeden kutusuna geri koydum kullanmıyorum. Oyun oynamak istesem telefonda vs. gecikme oluyor. Ama bir gün abimin eski laptopuna bağlayıp NFS Mostwanted oynamıştım ve gecikme olmamıştı. Şimdi bu ürünün içinde 57mm sürücü var aşırı büyük bildiğim kadarıyla. İnternetten 4.0 USB Dongle alsam kendi PC'im için sizce gecikme olur mu? Diyelim olmadı oyunlarda iyi performans verir mi ne düşünüyorsunuz?
Arkadaşlar hiç bilen ya da deneyeniniz yok mu?

Son düzenleme:
Bluedio T6 kullanıcısıyım. Herhangi bir gecikme sorunu yaşamadım. Laptop ve telefonlarda da denedim bir gecikme kaybı olmadı. Kulaklığı laptoba bağlayıp cs:go bile oynuyorum.

Bluedio T6 kullanıcısıyım. Herhangi bir gecikme sorunu yaşamadım. Laptop ve telefonlarda da denedim bir gecikme kaybı olmadı. Kulaklığı laptoba bağlayıp cs:go bile oynuyorum.
Ben kablosu ile bağlayınca sesler boğuk gelmeye başlıyor. Ondan kablosuz denesem mi diye düşündüm siz oyun oynarken kablosuzda gecikme oldu mu? Bir de ses falan kasabildiniz mi kablosuz gecikme olmadıysa hocam?

Bende de T Monitör modeli var. Ama ne yaptıysam bir türlü CS-GO oynaymıyorum. Oyuna girdiğim anda kulaklık hiçbir türlü ses almıyor, ama ses veriyor. Kablolu kulaklığımı bilgisayarıma bağlayıp sesi ondan alıyorum. Çözümünü bilen var mı? 😀

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı