Bluedio T5 Oyun Oynarken Gecikme

Hocam alabilirsiniz diye biliyorum sosyal'e göre. CL ve MHZ aynı olsun yeterli . 😀 Ayrıca Türkiye'de çok pahalı, Bu RAM, newegg'de bile 3600 MHZ olanı her şey dahil 344 TL.
Gerçi yorumları çok da iyi değilmiş, umarım yine indirim olur hocam, sisteminiz daha iyi olur.
Hocam bilmiyorum ya. Farklı tasarım olunca çok değişik gözükür almışken aynısını alıp sorunsuz kullanmak hayalimdi fakat olmayacak gibi ya.

Hocam umarım tekrardan indirim gelir. Bana da klavye lazım çünkü. 😀
Hocam ürün geldi taktım windows 10 bu arada, bağladım kulaklık bozuldu bildiğiniz cızırtı yapıyor ne yapsam çözemedim. en son şarja taktım sesi kesildi. Çıkarıp bir daha açtım ve pc de eşleştirilmişti. Bağla diyorum yok olmuyor hazır diyor sonra cihazı kaldırdım tekrar bağladım yok yine cızırtı şarja tak geri bağlamaya çalış olmuyor yani işe yaramadı ürün sanırsam...

Hocam ürün geldi taktım windows 10 bu arada, bağladım kulaklık bozuldu bildiğiniz cızırtı yapıyor ne yapsam çözemedim. en son şarja taktım sesi kesildi. Çıkarıp bir daha açtım ve pc de eşleştirilmişti. Bağla diyorum yok olmuyor hazır diyor sonra cihazı kaldırdım tekrar bağladım yok yine cızırtı şarja tak geri bağlamaya çalış olmuyor yani işe yaramadı ürün sanırsam...
Geçmiş olsun, ürünün dispute hakkı mevcut ise dispute açın. Ya da Bluedio'ya aliexpress üzerinden mesaj atın hocam. Açıkçası çok sinir bozucu bir durum. Keşke Bluedio garanti için Türkiye'de olsa ama malesef :(

Geçmiş olsun, ürünün dispute hakkı mevcut ise dispute açın. Ya da Bluedio'ya aliexpress üzerinden mesaj atın hocam. Açıkçası çok sinir bozucu bir durum. Keşke Bluedio garanti için Türkiye'de olsa ama malesef :(
Hocam benim kücuk bt li kulakligi baglayabildim. Anneannemlerde laptop var oraya gittim bluedio t5 imi sorunsuz bagladim. Şimdi sorun kimde ben kafayi yicem ya :(

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı