BlueStacks sanallaştırma açılırsa ne olur?

Sanallaştırma Emulatörle kurulan sanal işletim sistemiyle bilgisayar donanımları arasındaki iletişimi geliştirmek için kullanılan bir teknoloji. Bluestacks gibi emulatörlerde açılması tavsiye edilir çünkü emulatör performansını arttırır. BIOS'dan açabilirsiniz ve sorun yaratacak bir ayar değildir rahat olabilirsiniz.

Sanallaştırma olmadan emülatör veya sanal makine programları ya çalışmaz yada kötü performans verir. Bildiğim kadarıyla her işlemcide bu özellik yok. Eğer varsa muhakkak açın. Ben Bluestacks'i SVM modu açık olarak kullanıyorum. İşlemci ve anakartı belirtirseniz nasıl yapılacağını öğrenebilirsiniz.

Sanallaştırma emulatörle kurulan sanal işletim sistemiyle bilgisayar donanımları arasındaki iletişimi geliştirmek için kullanılan bir teknoloji. BlueStacks gibi emulatörlerde açılması tavsiye edilir çünkü emulatör performansını arttırır. BIOS'dan açabilirsiniz ve sprun yaratacak bir ayar değildir rahat olabilirsiniz.

İşlemcin sanallaştırma destekliyorsa BIOS üzerinden açabilirsin. Performans kısmında fark edecektir, açmanın herhangi bir sakıncası yok. Sanallaştırma hakkında bilgi için Google'dan faydalanabilirsin; sanallaştırma nedir - Google'da Ara

Teşekkürler. Bilgisayar için faydalı mı yani?

Yeni konular

Geri
Yukarı