RTX 3060 - Ryzen 5 5500 sistem Rust'ta düşük FPS veriyor

lablanca

Picopat
Daha fazla  
Bence alınır, kesinlikle tavsiye ederim. Ama çok zaman isteyen bir oyun, vaktiniz bolsa alın derim. Ben bu konuya cevap yazdıktan sonra oyunu aldım ve her gün oyuna girmememe rağmen şu an 1000 saati geçtim. Kimi zaman saatlerce oynuyoruz, kimi zaman oynamayıp biraz mental olarak toparlanıyoruz. Tercih sizin.
Selamlar, RTX 3060 Ryzen 5 5500 sistemim var, oyunu satın aldım fakat oyun 70 FPS civarlarında gezindiğinden iade ettim. Optimize nasıl edebilirim?

Selam, RTX 3060 Ryzen 5 5500 sistemim var, oyunu satın aldım fakat oyun 70 FPS civarlarında gezindiğinden iade ettim. Optimize nasıl edebilirim?

Rust maalesef optimizasyon anlamında sıkıntılı bir oyun. Sisteminiz fazlasıyla yeterli ama RAM'iniz 16 GB veya altındaysa Rust için yetersiz kalıyor olabilir. Aynı sorunu ben de yaşıyordum, 32 GB RAM'e geçince hem FPS'im arttı hem de takılma sorunları azaldı

Selam, RTX 3060 Ryzen 5 5500 sistemim var, oyunu satın aldım fakat oyun 70 FPS civarlarında gezindiğinden iade ettim. Optimize nasıl edebilirim?

Yüksek ayarlarda oynuyorsan gayet iyi bir değer eğer orta ayarlarda oynuyorsan birkaç ayarlama ile rahat 100 üstüne çıkarsın.

Geri
Yukarı