BlueStacks sanallaştırma açma zararlı mı?

Yizzlo

Kilopat
Telefonda oynadığım birkaç oyun var. Onlara bilgisayardan da bakabilmek için BlueStacks'i yükledim ancak program oyunları açınca aşırı kasıyor ve 30FPS'de takılı kalıyor. Birkaç video izledim. Sanallaştırma açmayı öneriyorlar.

Daha önce yaptığım bir şey değil, sanallaştırmayı açmanın bilgisayar üzerinde negatif bir etkisi olur mu? Emülatör kullanacağız diye bilgisayara zarar vermeyelim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonda oynadığım birkaç oyun var. Onlara bilgisayardan da bakabilmek için BlueStacks'i yükledim ancak program oyunları açınca aşırı kasıyor ve 30FPS'de takılı kalıyor. Birkaç video izledim. Sanallaştırma açmayı öneriyorlar.

Daha önce yaptığım bir şey değil, sanallaştırmayı açmanın bilgisayar üzerinde negatif bir etkisi olur mu? Emülatör kullanacağız diye bilgisayara zarar vermeyelim?

Merhaba BlueStacks'iniz kasıyor ise MEmu, GameLoop kullanabilirsiniz sanallaştırma zararı yoktur kullanılabilir iyi günler.

Sanallaştırmayı açmak sanal cihazlar oluşturmak içindir. Açarsanız sıkıntı yok. Ayrıca FPS limitini arttırabilirsiniz.

Merhabalar 😂 bir cihaz düşünün ve Windows olduğunu hayal edin ve bir sanal makine yapıyorsunuz bu sanal makine sizin bir şekilde gerçek PC'nize erişebilir bu yüzden sanal PC'de bile virüs testi yaparken modemin fişi çekilmeli neyse bol şans.

Şu ana kadar VMware üzerinden ne virüsler yükledim ne virüsler denedim hiçbir sorun olmadı. Dosya paylaşımını kapatırsanız sorun olmaz.

Hayır sorun olmaz rahatlıkla açabilirsiniz.
Kendim açtım bir şey olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı