Çözüldü Bluetooth açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MonsterEFE

Kilopat
Daha fazla  
Bundan 2 gün önce kulaklığımı ve kontrolcümü Bluetooth bağlayıp kullanabiliyordum fakat şu an Bluetooth açma seçeneği yok ve Bluetooth kapalı. Nasıl açacağımı bilmiyorum. Ayrıca bu olay sanırım Windows güncellemesini yaptıktan sonra oldu. Fotoğraftaki alanda eskiden Bluetooth açma seçeneği vardı fakat şu an yok nasıl tekrar açabilirim?

Dosya Ekleri

• resim_2021-07-25_005543.png
    resim_2021-07-25_005543.png
    207,3 KB · Görüntüleme: 65
Çözüm
Arkadaşlar sorunu çözdüm. Monster'ın sitesindeki Bluetooth sürücüsünü indirdim ve şu anki sürücüyü kaldırıp yenisini kurdum. Şu an çalışıyor. Hepinize yardımlarınız için teşekkür ederim.
Çözüm geçiciymiş tekrar aynı sorunu yaşıyorum ve aynı yöntem ile çözemiyorum.
Merhabalar,
Son güncellediğiniz güncellemeyi kaldırmak için ayarları açıyoruz sonra güncelleştime ve güvenlik kısmında Windows Update kısmına geliyoruz.

1627164841548.png

1627164877700.png

1627164939598.png

Ve kaldırmak istediğinizde son güncelleme hangisiyse ona sağ tık yapıp kaldırabilirsiniz.

Hocam dediklerinizi yaptım ama yine o tuş yok Bluetooth açamıyorum.

Sürücünüzü devre dışı bırakmayı deneyin.
Aygıt yöneticisini açıyoruz. (aramak için Windows logo + s tuşuna basabilirsiniz.)

1627198475678.png

Daha sonra Bluetooth sürücüsüne sağ tık yapıp devre dışı bırak seçeneğine tıklayın.
Ardından aynı şekilde sağ tık yapıp etkinleştir tuşuna basabilirsiniz.

Hocam bunları da denedim sürücü güncelleştirdim sorun gidermeden Bluetooth sorunlarını gider seçeneğini de yaptım ama o tuş hala gelmiyor anlamadım bir türlü. Kaldırıp tekrar yükledim yine olmuyor yine olmuyor.

Dosya Ekleri

• resim_2021-07-25_114724.png
    resim_2021-07-25_114724.png
    42,9 KB · Görüntüleme: 56
Hocam bunları da denedim sürücü güncelleştirdim sorun gidermeden Bluetooth sorunlarını gider seçeneğini de yaptım ama o tuş hala gelmiyor anlamadım bir türlü. Kaldırıp tekrar yükledim yine olmuyor yine olmuyor.

Sürücünüz sarı ünlem veriyor yani tekrar driver kurmanız gerekebilir.
Bluetooth ya da laptopunuz nedir?

Arkadaşlar sorunu çözdüm. Monster'ın sitesindeki Bluetooth sürücüsünü indirdim ve şu anki sürücüyü kaldırıp yenisini kurdum. Şu an çalışıyor. Hepinize yardımlarınız için teşekkür ederim.
Çözüm geçiciymiş tekrar aynı sorunu yaşıyorum ve aynı yöntem ile çözemiyorum.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı