Bluetooth Klavye Konusunda önemli Adim

umutcan93

Hectopat
Öncelikle apple bluetooth klavye ve bluetooth mouse sahibiyim. Saatlerce test yaptıktan sonra şöyle bir sonuca ulaştım. Elimde olan trust 4.0 bluetooth adaptor ile bu ikiliyi kullanabiliyorum fakat eğer bluetooth adaptor'ümü usb portuna masaüstü geldikten sonra takarsam. Yani eğer bluetooth'umu çıkarıp pc açıldığında mavericks masaüstünü gördüğümde takarsam klavye ve mouse sorunsuz çalışıyor. Usb portun masaüstü geldikten sonra aktif olması için ne yapabilirim? Yazılımsal bir ayar yapılabilir mi?

Bluetooth sorunları genellikle bluetooth cihazı kaynaklı oluyor. Bir elin parmaklarından az her işi yapabilen cihaz var. Mavericks ile artık IOGEAR 521 öneriyorlar (TonyMacx86). Sleep ve Wake de çalışıyormuş. Uyuyan bilgisayarı mouse ve klavye ile uyandırabilirsiniz (yani daha masaüstü yokken).

Bende araştırıyorum alabileceğim yerleri, sipariş verme aşamasındayım Amerika'dan. İllaki lazım mı bana? :) Değil valla ama işte Black Friday haftası sebebiyle Amerika'da herşey çok ucuz bu aralar.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı