Bluetooth Klavye Sorunu

umutcan93

Hectopat
Merhabalar trust bluetooth 4.0 sahibiyim. Mavericks sistemim sorunsuz tanıyor, Apple mouse ve Apple bluetooth klavyemi aktif ediyorum. Fakat klavyede bazen bir tuş diğer tuşun işlevini üstleniyor.
Örneğin 2'ye basıyorum sesi açıyor bazen, bazen de 2'ye basıyorum 8 oluyor gibi bir problemim var. Acaba nasıl çözebilirim arkadaşlar bu problemi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende tam o konu üzerinde çalışıyorum bu aralar. Ama soru benim için biraz erken. İlk bakışta, bluetooth adaptöründen kaynaklandığını düşünüyorum. Yabancı forumlarda aşağıdaki bluetooth adaptörleri kullanıp tavsite ediyorlar :

• Targus ACB10US
  • D-Link DBT-120
  • Jabra A320S
  • IOGEAR GBU521

Özellikle sonuncusunu çok kullanıp tavsiye ediyorlar Mavericks için. Üstelik klavyeden sleep-wake olaylarını da başarabiliyormuş. Kanımca boşuna bir çabayla Trust'ı zorlayacaksınız ama eğer olsaydı zaten efsane olurdu Mac piyasasında.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğim gibi, eğer yeni aldıysanız Trust'ı (bende haftaiçi baktım, Vatan'da 40 TL civarıydı) iade yolunu değerlendirin.
IOGEAR'ı internet üzerinden sipariş etmenizi tavsiye ederim.

Tabi MAC'te kalıcıysanız..

Extra bilgi edindiğimde paylaşıcam. Ama sorun yazılımsal değil donanımsal ise, elden bişey gelmez.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı