Bluetooth kulaklığı iade alırlar mı?

Ürün elime ulaştığında kargonun dışında faturası vardı. Ürünün içinde maalesef garanti belgesi yoktu. Bu şekilde nasıl servise gönderebilirim? Servis ücreti alırlar mı?
Servisten önce satıcı ile iletişime geç. Belki iade alır. İade almasa bile garanti konusunda yol gösterir. Servise vermeden önce kulaklığın sorununu video kaydına falan al bir şekilde. Elinde kanıt olsun.

Hijyen problemi olan bir ürünü almak zorunda değiller. Yeniden satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması gerekiyor ürünün.
Kanunda öyle bir ibare bulunmuyor. Hepsiburada’ya bluetooth kulaklık iade ederken araştırmıştım. Böyle bir durumda THH tüketiciyi haklı buluyor. Kulaklığı kulağımıza sokmadan çalışıp çalışmadığını nasıl anlayacağız? Hijyen problemi bana biraz şirketlerin uydurduğu bir şey gibi geliyor.

Kanunda öyle bir ibare bulunmuyor. Hepsiburada’ya bluetooth kulaklık iade ederken araştırmıştım. Böyle bir durumda THH tüketiciyi haklı buluyor. Kulaklığı kulağımıza sokmadan çalışıp çalışmadığını nasıl anlayacağız? Hijyen problemi bana biraz şirketlerin uydurduğu bir şey gibi geliyor.
Sizce iade alırlar mı?

Başkasının kulağına ve kulak kirine temas eden bir kulaklığı sıfır fiyatını ödeyip kullanmak ister misin? Şahsen ben istemem. İade gelen bir ürün satıldığında yaşanacak olan bu. O yüzden THH'nin verdiği karar sorgulanabilir.

Geri
Yukarı