Bluetooth kulaklık bağlanıyor ama ses gelmiyor

Roxy1F

Centipat
Daha fazla  
Bluetooth kulaklığa bağlıyorum bağlanıyor ama ses gelmiyor. Nedenini öğrenebilir miyim? Ne yaptıysam olmadı. Sürücüyü güncelledim olmadı.
Yardımcı olur musunuz?
Bilgisayarımın markası Lenovo ThinkBook 15 g3.
Kulaklığımın markası Realme T100 Buds.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, aynı sorunu ben de yaşıyorum. Bluetooth kulaklığım bağlanıyor fakat ses gelmiyor. Rastgele sürelerden sonra bağlantıyı kesiyor. Hiçbir şekilde ses gelmiyor maalesef. Eğer, buna benzer bir durumla daha önce karşılaşan biri yardımcı olursa sevinirim.
Bilgisayarım Monster Abra A5 V15.8
İşletim sistemi Windows 11 Pro
Kulaklık Haylou GT1

Anlayamadım dostum onu nasıl yapacağız.
Windows'un arama çubuğuna "Denetim Masası" yaz. Denetim masasını aç. Ardından sağ üstte bulunan arama çubuğuna "Ses" yaz. Ses yazan kısıma tıkla. Açılan pencereden üstteki sekmelerden "Kayıttan Yürüt" kısmına tıkla. Listedeki cihazlar arasından kulaklığını bul ve kulaklığın adının olduğu kısıma bir kez tıkla. Ardından, aşağıda "Varsayılan Yap" yazan bir kısım göreceksin. Onun üstüne tıkla. Böylece çıkış sesini kulaklık yapmış oluyorsun.

Merhaba, aynı sorunu ben de yaşıyorum. Bluetooth kulaklığım bağlanıyor fakat ses gelmiyor. Rastgele sürelerden sonra bağlantıyı kesiyor. Hiçbir şekilde ses gelmiyor maalesef. Eğer, buna benzer bir durumla daha önce karşılaşan biri yardımcı olursa sevinirim.
Bilgisayarım Monster Abra A5 v15.8
İşletim sistemi Windows 11 Pro.
Kulaklık Haylou GT1.

Kanka düne kadar bende bir şey yoktu normalde kesilip geri bağlanıyordu ama bu sefer kesildi bağlandı ses gelmiyor.

Windows'un arama çubuğuna "Denetim Masası" yaz. Denetim masasını aç. Ardından sağ üstte bulunan arama çubuğuna "ses" yaz. Ses yazan kısma tıkla. Açılan pencereden üstteki sekmelerden "kayıttan yürüt" kısmına tıkla. Listedeki cihazlar arasından kulaklığını bul ve kulaklığın adının olduğu kısma bir kez tıkla. Ardından, aşağıda "varsayılan yap" yazan bir kısım göreceksin. Onun üstüne tıkla. Böylece çıkış sesini kulaklık yapmış oluyorsun.

Oldu kanka sağ olasın.

Son düzenleme:
En ısa yoldan masaüstündeyken sağ alttaki hoparlör simgesine sağ tık yapıp ses karıştırıcısı veya ses düzeyi karıştırıcısı gibi bir seçenek olacak ona tıklayacaksın.

Son düzenleme:
Merhabalar, aynı sorunu ben de yaşıyorum. Bluetooth kulaklığım bağlanıyor fakat ses gelmiyor. Rastgele sürelerden sonra bağlantıyı kesiyor. Hiçbir şekilde ses gelmiyor maalesef. Eğer, buna benzer bir durumla daha önce karşılaşan biri yardımcı olursa sevinirim.
Bilgisayarım Monster Abra A5 V15.8
İşletim sistemi Windows 11 Pro
Kulaklık Haylou GT1
Hocam Haylou GT1 i bağlayabildiniz mi acaba? Bir türlü beceremedim. Bağlanıyor ama ses gelmiyor.

Hocam Haylou GT1 i bağlayabildiniz mi acaba? Bir türlü beceremedim. Bağlanıyor ama ses gelmiyor.
Kulaklığı reset'lemeyi dene istersen. Bağlanma sorunu genelde bu şekilde çözülüyor. Yardımcı olması amacıyla bir video linki bırakıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı