Windows 11 Bluetooth kulaklık bağlanıyor ama ses gelmiyor

• Konuyu başlatan Zebiux
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 65
  • Görüntüleme 22B
QCY-T5 de aynı problemi bende yaşıyorum. Çözüm bulabildiniz mi?

Bende de QCY T5 var aynı sorunu yaşıyorum. Bir ara yaptım ses geldi ama bağlantı kesildikten sonra sistem üzerinde her şey normal olarak gözükmesine rağmen ses gelmiyor.

QCY-T5 de aynı problemi bende yaşıyorum. Çözüm bulabildiniz mi?
Bende de QCY T5 VAR AYNI SORUNU YAŞIYORUM. Bİ ARA YAPTIM SES GELDİ AMA BAĞLANTI KESİLDİKTEN SONRA SİSTEM ÜZERİNDE HERŞEY NORMAL Olarak gözükmesine rağmen ses gelmiyor.

Bende de QCY T5 var aynı sorunu yaşıyorum. Bir ara yaptım ses geldi ama bağlantı kesildikten sonra sistem üzerinde her şey normal olarak gözükmesine rağmen ses gelmiyor.

Kulaklığın W11 desteği yok o yüzden ses alamıyorsunuz.

GT-1 için çözüm bulabilen var mı arkadaşlar? Bugün macOS kurdum, orada sorunsuz kullanabiliyorum ama Windows kadar kullanışlı değil. Bir şekilde bir çözüm yolu olmalı.

Sonunda bu sorunu çözdüm. Benim laptopta 7260 Wi-Fi kartı var, bu kartın desteği bitmiş. Sürücü ararken bu sürücüyü bulup yükledim. Bluetooth çalışıyordu ama ses cihazları kullanılmıyordu. Artık herhangi bir sorun yok.

Sürücüleri kaldırıp deneyin isterseniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sonunda bu sorunu çözdüm. Benim laptopta 7260 Wi-Fi kartı var, bu kartın desteği bitmiş. Sürücü ararken bu sürücüyü bulup yükledim. Bluetooth çalışıyordu ama ses cihazları kullanılmıyordu. Artık herhangi bir sorun yok.

Sürücüleri kaldırıp deneyin isterseniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bizdeki sorunun bununla pek de bir alakası yok hocam, Windows 11'de bazı model kulaklıklar istisnai olarak çalışmıyor. Zaten çoğu kişi UB400 veya UB500 kullanıyordur tahminimce. Microsoft olaya el atmadıkça herhangi bir çözüm yolu yok anladığım kadarıyla. Denemediğim şey kalmadı.
UB400'ün Windows 7 için olan driverini yüklediğimde ses almayı başardım ancak ses çok kalitesiz ve cızırtlıydı.

Geri
Yukarı