Windows 11 Bluetooth kulaklık bağlanıyor ama ses gelmiyor

• Konuyu başlatan Zebiux
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 65
  • Görüntüleme 22B

Zebiux

Hectopat
Daha fazla  
Selam, Windows 11 sorunları bitmek bilmiyor. 😅 Bluetooth kulaklık bağladım fakat bağlandığı halde kulaklığa ses gelmiyor hoparlörü seçiyorum ses çıkıyor ama kulaklığı seçince gidiyor. Bir de bazen kendi kendine kulaklıkla bağlantıyı kesiyor, bunu nasıl düzeltebilirim?

Donanımdan donanıma değişiyor galiba. Bende kullanıyorum ama bir problem yok. Bluetooth sürümünü eski sürümlere güncelleyerek deneyebilirsin. Bende Wi-Fi sıkıntısı olmuştu eski sürüm yükleyince düzeldi.

Donanımdan donanıma değişiyor galiba. Bende kullanıyorum ama bir problem yok. Bluetooth sürümünü eski sürümlere güncelleyerek deneyebilirsin. Bende Wi-Fi sıkıntısı olmuştu eski sürüm yükleyince düzeldi.
Peki bluetooth sürümünü nasıl eskiye güncelleyebilirim?

Aygıt yöneticisinden suanki Bluetooth sürümünü kaldırıp indirdiğin sürümü kurcaksın. Eski sürümleri internetten araştırarak bulabilirsin.

Aygıt yöneticisinden suanki Bluetooth sürümünü kaldırıp indirdiğin sürümü kurcaksın. Eski sürümleri internetten araştırarak bulabilirsin.
Sorunu biraz daha araştırdım, sorun Windows 11'den değil kulaklıkla alakalıymış. Sanırım kulaklık desteklemiyor. Yardımcı olduğun için teşekkürler. :)

Aynı sorunu ben de yaşıyorum klavyem farem Bluetooth ile çalışıyor ne yaptıysam düzelmedi Bluetooth kulaklığım var onu da bağlayamıyorum sürücüleri vs güncelledim ama olmadı çözebilen varsa yardımcı olabilir mi? Acaba.

Benzer sorunu bende yaşıyorum. TP-Link UB400 USB 4.0 Bluetooth aygıtını kullanıyorum. Xbox Controller sıkıntısız bağlanırken kablosuz kulaklıkta ses alamıyorum bir türlü.

Sorunu biraz daha araştırdım, sorun Windows 11'den değil kulaklıkla alakalıymış. Sanırım kulaklık desteklemiyor. Yardımcı olduğun için teşekkürler. :)
Windows ile ilgili bu sorun. Android ve IOS gibi tek cihaz olarak bağlanamıyor. Her bluetooth kulaklıkta var bu sorun.
Jabra'nın alıcıları iyi oluyor ama Jabra olmayan cihazlarda o kadar iyi çalışmıyor diyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı