Bluetooth kulaklık kalite ve ses gelmeme sorunu

Ben ne yaptıysam çözemedim ve bu tamamen Windows 10 ile ilgili bence. Sennheiser'da da bu sorun oluyorsa bunun çözümü olmadığı aşikar bence. Airpods ile bu sorunu yaşayan var mıdır acaba?

Merhaba, Sennheiser 458BT kulaklıklarla aynı problemi yaşıyorum. Mikrofonu sadece hands Free modunda kullanabiliyorum ancak ses kalitesi rezil bir seviyeye geliyor. Stereo modunda ise mikrofonum çalışmıyor. Problemi çözebilen var mı acaba?
Hocam bu bir problem değil bu tarz bt kulaklıkların tamamında olay müzik ve telefon konuşması üzerinedir. Oyun içinde kullanmanız mümkün değil. Üretiliş amaçlarında oyun baz alınmıyor. Aynı şekilde pc kullanımı içinde geçerlidir.

Ses ayarlarından hands-Free modunu kapatırsan eğer Stereo'yu sıkıntısız bir şekilde kullanırsın. Discord'tan falan ibriyle konuşmak istersen de hands-Free modunu aktif etmen gerekiyor ama aktif ettiğin zaman eğer oyun oynuyorsan oyun seslerini kalitesiz bir şekilde alırsın kulaklık eğer kablo ile bağlanıyorsa bilgisayara daha faydalı olur sizin için.

Peki apple air pods kulaklıkları, windows üzerinde bu şekilde mi çalışıyor?
Yok mu doğru düzgün kullanılabilecek bir kulaklık?

Ben ne yaptıysam çözemedim ve bu tamamen Windows 10 ile ilgili bence. Sennheiser'da da bu sorun oluyorsa bunun çözümü olmadığı aşikar bence. AirPods ile bu sorunu yaşayan var mıdır acaba?

Var hocam. Aynı sorunu bende yaşıyorum AirPods 2. nesil kullanıyorum kulaklığı Bluetooth ile bağladığımda bir süre video oyun vs oynuyorum fakat daha sonra ses cızırtı yapıp gidiyor. Tekrar hands Free'ye alıyorum daha sonra tekrar stereoya alıyorum düzeliyor. Ama 5 dakika sonra tekrar aynı problemi yaşıyorum. Var mıdır çözebilen?

Arkadaşlar bu sorunu ben de yaşıyordum, Windows 10 Bluetooth ayarlarına girip sağ taraftan cihazlar ve yazıcılar'a tıklayın, ardından Bluetooth cihazınızı seçin açılan ekrandaki sekmelerden birisi hizmetler, ben buradaki eller boşta seçeneğinin tikini kaldırdığımda sorunum çözülmüştü oradan deneme yanılma yolu ile sizin de halledebileceğinizi düşünüyorum.

Arkadaşlar bu sorunu ben de yaşıyordum, Windows 10 Bluetooth ayarlarına girip sağ taraftan cihazlar ve yazıcılar'a tıklayın, ardından Bluetooth cihazınızı seçin açılan ekrandaki sekmelerden birisi hizmetler, ben buradaki eller boşta seçeneğinin tikini kaldırdığımda sorunum çözülmüştü oradan deneme yanılma yolu ile sizin de halledebileceğinizi düşünüyorum.

Aynen hocam hands-Free kısmını devre dışı bırakınca düzeliyor ama mikrofonunu kullanamıyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı