Bluetooth kulaklık Önerisi

atilla5202

Hectopat
Merhaba arkadaşlar,

Bluetooth kulaklık almak istiyorum ama aklımda tam bir bütçe yok. İşim gereği alıyorum o yüzden her türlü tavsiyenizi bekliyorum.

Aradığım özellikler: Ses gecikmesi olabildiğince az olmalı, Karşı tarafa sesim iyi gitmeli ve mümkünse uzun şarj süresi istiyorum.

Şimdiden yapılacak tavsiyeler için teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyat aralığı belirtirseniz size daha rahat yardımcı olabiliriz. Dediğiniz özellikler zaten günümüzdeki çoğu kulaklıkta var.

Tam fiyatları bilmiyorum bu alanda. 500 TL yeterli olur mu acaba kaliteli bir kulaklık için?

Not olarak sabah SoundLiberty 53 PRO inceleme videosu izledim, kulaklığın mikrafon kalitesini beğenmedim. Sanki karşıyı rahatsız edici şekilde geliyor gibiydi ses.

Merhaba arkadaşlar,

Bluetooth kulaklık almak istiyorum ama aklımda tam bir bütçe yok. İşim gereği alıyorum o yüzden her türlü tavsiyenizi bekliyorum.

Aradığım özellikler: Ses gecikmesi olabildiğince az olmalı, Karşı tarafa sesim iyi gitmeli ve mümkünse uzun şarj süresi istiyorum.

Şimdiden yapılacak tavsiyeler için teşekkür ediyorum.
Ben Soundliberty 79 PRO'nun incelemelerini izlemiştim. Kendi alacak param yok ama uzun süredir almak istiyorum. İncelemesine bakabilirsiniz isterseniz.

Ben Soundliberty 79 PRO'nun incelemelerini izlemiştim. Kendi alacak param yok ama uzun süredir almak istiyorum. İncelemesine bakabilirsiniz isterseniz.
Öncelikle teşekkürler, bu modeli gördüm. Gecikme süresi sinir bozucu düzeyde olduğunu söyleyenler oldu o yüzden vazgeçtim. Şu an internetten Anker Soundcore Life Note TWS kulaklığının incelemelerini izliyorum bu kulaklık güzel gibi duruyor şimdiye kadar.

Geri
Yukarı