Bluetooth Kulaklık Önerisi

Sizin attığınız linkteki cihazın markası honor. Birberi aynı ürünler mi onu soruyordum ve a101 de fiyatı gerçekten uygun. a101'den alınır mı garantisi vs. honor veya huawei garantilimi ?
Linki ben attım. Ürünler aynı, sadece Honor adı altında daha ucuza satılıyor marka algısından dolayı. A101'de de Türkiye Honor (Huawei) garantili şekilde alabilirsiniz.

Hocam ben Bunu kullanıyorum. Gerçekten çok iyi. Ben gerçekten tahminim. Çok güzel ses kalitesi var. Birkaç kere düştü bir şey olmadı. Yüzümü yıkarken boynumda asılıydı su sıçradı bir şey olmadı.

Arkadaşlar merhaba, araç içinde ve gürültülü ortamlarda telefon görüşmeleri için sesimin karşı tarafa net bir şekilde gitmesini istiyorum. Bu amaçla da bir Bluetooth kulaklık arayışındayım. TCL Moveaudio S150 kulaklığını kullanan var mıdır? Var ise bahsettiğim konuyla ilgili özelliği nasıldır? Ya da bana bu özelliklerde kulaklık tavsiyesi verebilecek olan var mıdır? Bütçe olarak maksimum 600 TL seviyelerine çıkabilirim ve kulaklığın kulak içine giren yumuşak plastikli olmaması tercihim olur. Şimdiden teşekkür ederim.

Geri
Yukarı