Bluetooth Kulaklık Önerisi

Müzik dinlerken bir sorun yaşamadım. Bu fiyata göre gerçekten de çok güzel. Ama test ettim biraz.
Biraz gecikme var gibi. 70-80 pingle LOL oynamak gibi. Film izlemek için kötü bir tercih imiş gerçekten, sürekli izliyorsanız almayın. Level U da böyle bir sorun yoktu.
Yine tekrar ediyorum, müzik dinlemeyi çok severim ve o yüzden hep min 100TL lik kulaklık alırım. Bu fiyata göre güzel performans. Yolda giderken de müziği duyabiliyorum. Sesi şu ana kadar %70 e getirmedim.
Samsung da böyle bir sorun hiç yokum?

Ben 3.5 saat olarak gördüm?
Ve Huawei için kulaklık büyük, küçük kulaklıklar için tavsiye etmem vs. Yazmışlar doğrumu dur? Kulaklarım küçük benim
26 saat süresi var gt1 pronun
sağ kulaklığa tıklayınca gt1 serisinde sağ tarafa 3 defa tıklayınca gaming mod açılıyor ve gecikmeiyice düşüyor anlamanız için üst seviye kulaklıklarla baya uğraşmanız gerek ama siz bilirsiniz genede

Onda olmadıydı. Bir aydır kullanmıyorum onu da. Bulursam bir daha bakarım.
Teşekkür ederim. Peki samsung'un huawei den çok fazla aşağı kalır yanı var mı ses konusunda ?
26 saat süresi var gt1 pronun
sağ kulaklığa tıklayınca gt1 serisinde sağ tarafa 3 defa tıklayınca gaming mod açılıyor ve gecikmeiyice düşüyor anlamanız için üst seviye kulaklıklarla baya uğraşmanız gerek ama siz bilirsiniz genede
Özür dilerim ben normal gt1'e bakmışım. Siz gt1 prodan bahsediyormuşsunuz. Ses kalitesi vs. nasıl memnun musunuz. Ses kayması yapıyormu, kulaktan düşüyor mu ?

Dışardeyken Level U da sesi bazen duyamıyordum. Yol kenarlarında iken kullanılmıyor. Huwaei ile sesi hiç sona getirmeden kullandım hep. Level U biraz geride kalıyor ses yüksekliğinde.
Level U yu kullanmadan önce Aliexpresten 20 dolarlık kulaklık ile müzik dinliyordum. Ses kalitesi çok da iyi değildi. Aradan birkaç yıl geçtikten sonra Level U ile kulak üstü kulaklık aldım. Kulak üstü kulaklığın bass kalitesi daha iyi ama kulağımı yoruyordu. Level U kulak üstü kulaklığı bırakmama yetecek kadar performans sunabiliyordu. Hele ki önceki kablosuz kulaklığıma göre çok iyiydi.
Level U eksileri;
-Sesi biraz daha çok alabiliyor.
-Ses kalitesi yüksek ama düzeyi düşük.
-Bass çok da olmasa da tatmin etti.
-Bluetooth 5 değil. Sırt çantam ve montum varken ve de hızlı haraket ederken kopmalar olabiliyordu. Çantam yokken ya da çantam var ise yavaş gidiyorsam sorun yoktu.
-Halka yapısı spor yaparken geriye düşmesi ya da kayması nedeniyle rahatsız edebiliyordu.
-Görünümü çok hoş olmayabiliyor her kıyafette. ( Huwaei de beğenmedim aslında duruş olarak )
Artıları;
+Evde her köşede çekiyor.
+Yatarak film izlenebilir rahat.
+Şarj 10 saat dayanıyor.
Oylama; %70 fiyat performans diyorum.
Huwaei %80-85 fiyat performans.

Dışardeyken Level U da sesi bazen duyamıyordum. Yol kenarlarında iken kullanılmıyor. Huwaei ile sesi hiç sona getirmeden kullandım hep. Level U biraz geride kalıyor ses yüksekliğinde.
Level U yu kullanmadan önce Aliexpresten 20 dolarlık kulaklık ile müzik dinliyordum. Ses kalitesi çok da iyi değildi. Aradan birkaç yıl geçtikten sonra Level U ile kulak üstü kulaklık aldım. Kulak üstü kulaklığın bass kalitesi daha iyi ama kulağımı yoruyordu. Level U kulak üstü kulaklığı bırakmama yetecek kadar performans sunabiliyordu. Hele ki önceki kablosuz kulaklığıma göre çok iyiydi.
Level U eksileri;
-Sesi biraz daha çok alabiliyor.
-Ses kalitesi yüksek ama düzeyi düşük.
-Bass çok da olmasa da tatmin etti.
-Bluetooth 5 değil. Sırt çantam ve montum varken ve de hızlı haraket ederken kopmalar olabiliyordu. Çantam yokken ya da çantam var ise yavaş gidiyorsam sorun yoktu.
-Halka yapısı spor yaparken geriye düşmesi ya da kayması nedeniyle rahatsız edebiliyordu.
-Görünümü çok hoş olmayabiliyor her kıyafette. ( Huwaei de beğenmedim aslında duruş olarak )
Artıları;
+Evde her köşede çekiyor.
+Yatarak film izlenebilir rahat.
+Şarj 10 saat dayanıyor.
Oylama; %70 fiyat performans diyorum.
Huwaei %80-85 fiyat performans.
Yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Huawei almaya karar verdim :)
Peki bahsettiğiniz honor ile huawei arasında fark varmı, birebir aynı cihazlarmı, garanti nasıl oluyor?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı