Bluetooth kulaklık önerisi

FlosyTR

Hectopat
Yer
Türkiye Kayseri
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600
Asus Prime B550M A CSM
XPG Gammix D30 2X8 GB 3200mhz
Asus TUF 3070 OC V2 8G
Kingston NV2 SNV2S/1000G PCI-Express 4.0 1 TB M.2 SSD
XPG Valor Air 600w 80+ Bronze
Kendim bilgisayarda Razer BlackShark V2 X kullanıyorum ve performansından gayet memnunum. Temel amacı dışarıda kullanmak olan bir kulaklık arıyorum. Aklımda Anker Soundcore Life Q30, Galaxy Buds 2 ve Buds FE var. Başka önerilere de açığım. Not: Bilgisayar kulaklığımında kablolu olması bazen rahatsız ettiği için ara sıra bilgisayarda da kullanacağım.

Hocam yanlış bilmiyorsam 520BT kötü bir kulaklık, birkaç yerde okumuştum rahatsız edici ve narinmiş. 570BT öneriliyordu sanırım.

JBL almam zaten hocam.

Amazon.com.tr %20 kupon ve Prime ile al, kulak içi istiyorsan Buds 2 veya Buds FE.

Hocam Q30 ile farkları tam olarak neler bir de tam olarak neden öneriyorsunuz fazla inceleme vs. de bulamadım ama genel olarak iyi diyor insanlar.

Daha kaliteli genel itibarıyla.

Peki Buds 2 ile arasında olan fiyat farkına ve yurt dışından ithal etmeye değer mi? Bir de bilgisayarımda TP-Link UB500 kullanıyorum. Ms vs. olarak sorun yaşatır mı?

Bluetooth olduğu için elbet gecikme hissedilir FPS oyunları oynuyorsanız, ben olsam sonoflow alırdım.

Hocam bir tanıdığım şu an dubai de ve isteğin var mı diye sordu da 1MORE'a çok ısınmıştım ancak dubaide fiyatı daha fazla. Q30 ise 1600 TL civarında. Bu fiyat bandında çok mantıklı geldi. Siz ne düşünüyorsunuz?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    336,2 KB · Görüntüleme: 9

Geri
Yukarı