Bluetooth kulaklık önerisi

Önereceğim yok kullanmadığım için tavsiye olarak şarjzı uzun gidenlere bak telefondan çok konuşma vs işlerinde şarj öenmli.👍

Bence üzerine biraz daha ekleyip daha bilindik bir model almalısın. Alacak olsam bunlardan birini alırdım.

Xiaomi Redmi Airdots bile ortalama bir ses verirken 100 TL bandındaki bir kablosuz kulaklık ise kulağınızı kanatır.

Bence üzerine biraz daha ekleyip daha bilindik bir model almalısın. Alacak olsam bunlardan birini alırdım.

Kulak içi dışında önerebileceğin var mı peki?

Maalesef diğer modeller hakkında pek bilgim yok. Linkini attığınıza benzer birkaç farklı modele daha rastladım fakat ne kadar kalitelidir emin değilim. Zaten diğer türlü kulaklıkları pek önermiyorum toplu taşımada falan dışarı çok ses veriyor. 😅

Son düzenleme:
Ben bir süre (kablolu ama) Xiaomi Piston Basic Fresh'i kullanmıştım ve mikrofonunu Airpods 1'den daha fazla beğeniyorum (şuan çalışmıyor teki ama mikrofonunu halen görüntülü konuşmalarda ve gitar çalışımı kaydederken kullanıyorum).

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı