Bluetooth Kulaklık Önerisi

Sony i bilmiyorum ona yorum yapamayacağım. Sürekli ses çıkarmak ne demek? Normal bir şekilde kullanıyorum.
Ayrıca telefonlarda kulaklık için ayarlar oluyor. O ayarları ayarlamadan ses seviyesi dengesiz gelebilir.

Sony i bilmiyorum ona yorum yapamayacağım. Sürekli ses çıkarmak ne demek? Normal bir şekilde kullanıyorum.
Ayrıca telefonlarda kulaklık için ayarlar oluyor. O ayarları ayarlamadan ses seviyesi dengesiz gelebilir.
Çoğu kişi çok fazla white noise var diyorlar

26 saat? azmı ben bazen şarj ettiğim zamanı unutuyorum
Ben 3.5 saat olarak gördüm?
Ve Huawei için kulaklık büyük, küçük kulaklıklar için tavsiye etmem vs. Yazmışlar doğrumu dur? Kulaklarım küçük benim

Bahsettiğiniz olaya baktım. Ne olduğunu anlayamadım.
Kulaklık içi büyük olduğundan küçük kulaklılar için pek tavsiye edilmiyormuş katılıyor musunuz ? ayrıca kulaklıkla film dizi vs. izlenilirmi ses kayması yapıyor mu ?

Kulaklık içi büyük olduğundan küçük kulaklılar için pek tavsiye edilmiyormuş katılıyor musunuz ? ayrıca kulaklıkla film dizi vs. izlenilirmi ses kayması yapıyor mu ?
Üc adet kulak pabucu olması lazım. Kulağımın deliği baş parmağım kadar. O da 1.5 cm yoktur. Filmleri hep normal izlediğim için bilmiyorum. Bir iki saat sonra denerim.

Üc adet kulak pabucu olması lazım. Kulağımın deliği baş parmağım kadar. O da 1.5 cm yoktur. Filmleri hep normal izlediğim için bilmiyorum. Bir iki saat sonra denerim.
Çok teşekkür ederim. İlerleyen saatlerde ses kaymasınıda deneyip yazarsanız çok yardımcı olmuş olursunuz.

Çok teşekkür ederim. İlerleyen saatlerde ses kaymasınıda deneyip yazarsanız çok yardımcı olmuş olursunuz.
Müzik dinlerken bir sorun yaşamadım. Bu fiyata göre gerçekten de çok güzel. Ama test ettim biraz.
Biraz gecikme var gibi. 70-80 pingle LOL oynamak gibi. Film izlemek için kötü bir tercih imiş gerçekten, sürekli izliyorsanız almayın. Level U da böyle bir sorun yoktu.
Yine tekrar ediyorum, müzik dinlemeyi çok severim ve o yüzden hep min 100TL lik kulaklık alırım. Bu fiyata göre güzel performans. Yolda giderken de müziği duyabiliyorum. Sesi şu ana kadar %70 e getirmedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…