Bluetooth Kulaklık Önerisi

Aralarındaki fark samsung'un 12mm lik sürücülere sahip olması sonyde 9, Sony'nin ise bluetooth 5.0 olması samsungda 4.1

Bazı forumlarda huawei'nin sürekli ses çıkardığını yazanlar falan olmuş? Tam olarak ne sesi
Sony i bilmiyorum ona yorum yapamayacağım. Sürekli ses çıkarmak ne demek? Normal bir şekilde kullanıyorum.
Ayrıca telefonlarda kulaklık için ayarlar oluyor. O ayarları ayarlamadan ses seviyesi dengesiz gelebilir.

Kulaklık içi büyük olduğundan küçük kulaklılar için pek tavsiye edilmiyormuş katılıyor musunuz ? ayrıca kulaklıkla film dizi vs. izlenilirmi ses kayması yapıyor mu ?
Üc adet kulak pabucu olması lazım. Kulağımın deliği baş parmağım kadar. O da 1.5 cm yoktur. Filmleri hep normal izlediğim için bilmiyorum. Bir iki saat sonra denerim.

Çok teşekkür ederim. İlerleyen saatlerde ses kaymasınıda deneyip yazarsanız çok yardımcı olmuş olursunuz.
Müzik dinlerken bir sorun yaşamadım. Bu fiyata göre gerçekten de çok güzel. Ama test ettim biraz.
Biraz gecikme var gibi. 70-80 pingle LOL oynamak gibi. Film izlemek için kötü bir tercih imiş gerçekten, sürekli izliyorsanız almayın. Level U da böyle bir sorun yoktu.
Yine tekrar ediyorum, müzik dinlemeyi çok severim ve o yüzden hep min 100TL lik kulaklık alırım. Bu fiyata göre güzel performans. Yolda giderken de müziği duyabiliyorum. Sesi şu ana kadar %70 e getirmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı