Bluetooth kulaklık PC'de kötü ses veriyor

janetthedumb

Centipat
Daha fazla  
Xiaomi Airdots kulaklığımı Windows 7 bilgisayarıma bağlıyorum ama ses felaket kötü. 10 saniye geç geliyor ve sesler anlaşılmıyor. Her şeyi denedim düzeltemedim. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaklığı Hand-Free moddan Stereo moda aldığınızda düzelir. Aynı anda mikrofon kullanmaya çalıştığınızda oluşan normal bir durum.
1591821665398.png

Bu ekrandan varsayılanı değiştirmeniz yeterli.

Kulaklığı Hand-Free moddan Stereo moda aldığınızda düzelir. Aynı anda mikrofon kullanmaya çalıştığınızda oluşan normal bir durum.
zaten streoda ama, onları kontrol ettim
Sürücünü silip yeniden yüklemeyi dene.

Silerim de geri nasıl yükleyeceğim kolay mı?
Eki Görüntüle 588167
Bu ekrandan varsayılanı değiştirmeniz yeterli.
birini varsayılan yapınca ses bilgisayardan çıkıyor öetikini yapınca da kulaklık o kötü sesi veriyor, fena cahil hissettim şu an ama beceremedim bir türlü

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    11,2 KB · Görüntüleme: 617
  • Ekran Alıntısıtttett.PNG
    Ekran Alıntısıtttett.PNG
    9,1 KB · Görüntüleme: 586
Son düzenleme:
Xiaomi Airdots kulaklığımı Windows 7 bilgisayarıma bağlıyorum ama ses felaket kötü. 10 saniye geç geliyor ve sesler anlaşılmıyor. Her şeyi denedim düzeltemedim. Yardımcı olur musunuz?
konuyu tekrardan açıyom kusura bakmayın lütfen bende de bu sorun vardı laptop kullanıyorum ve baya eski ondan driverlarda sıkıntı var zannetmiştim ama bişeyler denerken az da olsa düzeltmenin bi yolunu buldum galiba çözümü de şu ilk olarak stereo kulaklığı seçip hads free yi devre dışı bıraktım sonra windows ta sağ altta gözüken ses simgesine basıp oradan kulaklık simgesine basıp geliştirmeler diyoruz sonra da tüm geliştirmeleri etkinleştirip uygula diyoruz

konuyu tekrardan açıyom kusura bakmayın lütfen bende de bu sorun vardı laptop kullanıyorum ve baya eski ondan driverlarda sıkıntı var zannetmiştim ama bişeyler denerken az da olsa düzeltmenin bi yolunu buldum galiba çözümü de şu ilk olarak stereo kulaklığı seçip hads free yi devre dışı bıraktım sonra windows ta sağ altta gözüken ses simgesine basıp oradan kulaklık simgesine basıp geliştirmeler diyoruz sonra da tüm geliştirmeleri etkinleştirip uygula diyoruz
hızlı bir güncelleme kulaklık sanallaştırmaya pek te gerek yok bence ayarları tek tek denerseniz çözüm olabilir

Geri
Yukarı