Bluetooth özelliği bozuk 8. nesil Xbox kontrolcü alınır mı?

N3F3S

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, sarı sitede bir arkadaş Bluetooth özelliği bozuk 8. nesil Xbox kontrolcüyü 550TL'ye satıyor ben de PC de kablolu oynayacağım için Bluetooth'a gereğim yok sizce alınır mı bu fiyata (Bluetooth harici herhangi bir sıkıntısı olmadığını söyledi analog soyulmasının haricinde fotoğraflarda fiziksel bir problem de gözükmüyor)

Bir de kontrolcüyü alırken PC'mi de yanımda götürüp test ederek alacağım sizce hangi uygulamada test edebilirim ya da test ederken neye bakabilirim?

Bugün deneyeceğim eğer Bluetooth ve trigger soyulması harici problem varsa almam ama onun harici zaten masaüstü bilgisayar kullandığım için hep kabloya mahkum olacağım Bluetooth benim için pek bir şey değiştirmiyor.

Hocam yani masaüstü için evet ama belki telefonda emülatörler için falan kullanabilirdiniz Bluetooth olsa.

Hocam yani masaüstü için evet ama belki telefonda emülatörler için falan kullanabilirdiniz Bluetooth olsa.
Hocam telefonda oyun oynamayı pek sevmiyorum ki aldım zaten arkadaşın belirttiği gibi de Bluetooth ve soyukluklar harici problem yokmuş.

Geri
Yukarı