BMW 320i modifiye edilirse polis ceza yazabilir mi?

Morg34

Hectopat
Merhaba araba tutkusu olanlara,

BMW 320i standart paket 95 model bir araca sahibim.

Arabaya kumandalı varex ve kumandalı Air yaptırmayı düşünüyorum ve aklımda bir soru var.

Çevirmede polisler kumandayı bulamasa bile ceza yazabilirler mi? (Egzoz kapalı ise ve araba dip basık olsa bile.)

Arabaya kumandalı varex ve kumandalı Air yaptırmayı düşünüyorum ve aklımda bir soru var.

Çevirmede polisler kumandayı bulamasa bile ceza yazabilirler mi? (egzoz kapalı ise ve araba dip basık olsa bile.)

Abartı egzoz çakar vs. olursa onlara bildiğim kadarıyla ceza var.

Çevirmede polisler kumandayı bulamasa bile ceza yazabilirler mi? (egzoz kapalı ise ve araba dip basık olsa bile.)

Abartı egzoz yapıp milleti rahatsız eden tiplerden olmazsan ya da durduk yere arabayı hoplatmaya basıp ağırdan ağırdan yürümezsen yanlamazsan sıkıntı olmaz.

Bende çok fazla araba sevenim ama saçma sapan sadece bağırtmaya yarayan varexlerden yapma eli işçiliği düzgün olan downpipe yaptır.

Air işi içinde ise ben coilover öneririm ama tercih meselesi. Yaptıracaksan da iyi bir yerde yaptırman şart. :D

Bir de Stage 2 yazılım ama çok ısınıyorsa motor Stage 1 de olabilir akıp gideceksin.

Polis bu tür şeylere neden karışıyor anlamadım tabii ceza yazma ihtimali var bu arada Google'a BMW 320i yazdım lan bu adam bu kadar zenginmi dedim 95 model yazdığınızı görünce normale döndüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı