BMW 4.20 xDrive Gran Coupe vs Passat 2.0TDI elegance 4Motion 240 HP

Passat. Hocamın dediği gibi BMW'nin çok masrafı olur.

BMW yeni kasa değil ve Km'si çok fazla. Passat ise hem yeni kasa hem 2.0 TDI hem de Km'si BMW'ye göre çok düşük. Ben Passat alırdım. BMW'nin masraflarıyla da uğraşılmaz.
Hocam hasar kaydı tramer kaydı vs yok diyor ve sadece avuç içi kadar lokal boya var diyor. Km olarak ta aslında çok fazla değil gibi araç temiz duruyor buna rağmen nasıl masraf çıkarır bilgi verebilirmisiniz. Kronik sorunları mı var acaba ?

Passat. Hocamın dediği gibi BMW'nin çok masrafı olur.
Hocam dediğim gibi çok temiz duruyor nasıl masraflar çıkarır acaba

Hocam hasar kaydı tramer kaydı vs yok diyor ve sadece avuç içi kadar lokal boya var diyor. Km olarak da aslında çok fazla değil gibi araç temiz duruyor buna rağmen nasıl masraf çıkarır bilgi verebilir misiniz? Kronik sorunları mı var acaba?

BMW'nin genelde eski motorları sıkıntılı. Ayrıca satmaya kalkarsanız 60-70k km daha yaparsanız çok zor satarsınız aracı. Passat belki DSG'den çıkartır sıkıntı onun dışında sıkıntı çıkartmaz muhtemelen. 420'nin eski kasalarını alan adam markası BMW diye alır.

Ayrıca Passat BMW'den daha güçlü ve piyasası cidden çok yüksek.

Hocam hasar kaydı tramer kaydı vs yok diyor ve sadece avuç içi kadar lokal boya var diyor. Km olarak ta aslında çok fazla değil gibi araç temiz duruyor buna rağmen nasıl masraf çıkarır bilgi verebilirmisiniz. Kronik sorunları mı var acaba ?

Eski motor olduğu için sorun çııkarabilir diye düşündüm. Karar size kalmış.

BMW'nin genelde eski motorları sıkıntılı. Ayrıca satmaya kalkarsanız 60-70k km daha yaparsanız çok zor satarsınız aracı. Passat belki DSG'den çıkartır sıkıntı onun dışında sıkıntı çıkartmaz muhtemelen. 420'nin eski kasalarını alan adam markası BMW diye alır.

Ayrıca Passat BMW'den daha güçlü ve piyasası cidden çok yüksek.
Anladım hocam teşekkürler. Sizin başka bir öneriniz olurmu peki ?

Yeni konular

Geri
Yukarı