BMW 418i gran coupe masraflı mıdır?

Premium markalar daha masraflıdır. Bakım masrafları daha yüksek, parça masrafları daha yüksek, sigorta/kasko maliyetleri daha yüksek. BMW gibi hor kullanma ihtimali daha yüksek bir markanın 8 yaşında arabasını almanın sonuçları pahalı olabilir, araba temiz olsa bile o yaşta beklenmedik problemler çıkarma ihtimali giderek artıyor.

Premium markalar daha masraflıdır. Bakım masrafları daha yüksek, parça masrafları daha yüksek, sigorta/kasko maliyetleri daha yüksek. BMW gibi hor kullanma ihtimali daha yüksek bir markanın 8 yaşında arabasını almanın sonuçları pahalı olabilir, araba temiz olsa bile o yaşta beklenmedik problemler çıkarma ihtimali giderek artıyor.

Garibanın yüzü gülmeyecek sanırım.

Garibanın yüzü gülmeyecek sanırım.
Sıfır Golf alabiliyorsanız gariban kategorisine girmiyorsunuz demektir. :D

8 yaşında 160 bin km yol yapmış BMW almak yerine ben olsam sıfır, garantisi olan, daha az masraflı Golf alırım. Premium marka değil, bir alt sınıfta ama Golf de belli bir kalitenin üstünde. Forumda sıfır C sınıfı araba yerine en az 10 yıllık premium ve yaşlanmış araba önerenler görüyorum. Adım kadar eminim ki kendi ceplerinden bu miktarda paralar çıkarıp bir şey almamışlar. Başkasının parasıyla tavsiye vermek kolay tabii.

Geri
Yukarı