BMW Borusan Oto Sıfır Araba Komple Boyalı Çıktı

kaanalpr

Hectopat
3.08.2017 tarihinde Borusan Oto Balgat şubesinden almış olduğum 1.18i Joy Plus aracımın videoda belirtildiği gibi komple boyalı olduğu ortaya çıkmıştır. Bu durumda aracı teslim almadım, bilir kişi raporuyla mahkemeye başvuracağım. Temsilci Ebru hanımın söylediği bu tür olayların olabileceği yapılacak bir şeyin olmadığı mahkemenin çok geç sonuçlanacağını söyledi. Bu denli para verilip, kredi çekilip, kasko, sigorta yapılmış olup, avukat tutulduktan sonra bütün masraflarım en önemlisi de ödemiş olduğum yüklü meblağ yüzünden mağdurum. Borusan Oto tarafından bütün masraflarımın karşılanmasını ve aracın iadesi ya da değiştirilmesini talep ediyorum. Yazık, çok yazık. Sıfır araç alıyorsun, yaşananlara bak.

8855f5faf76c13fd4cf1e6ed703147e3.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Honda Bayiisinde de bu durumu yaşayan arkadaşım oldu alırken dikkatli almakta fayda var diyeceğim ama zaten araba sıfır :) Bundan sonra yanımızda bu aletlerden taşıyacağız demek ki..

Konu sahibine söylüyorum, bu durumu sosyal medyada elinden geldiği her mecrada duyur, eksi sozluk, donanımhaber, twitter vs. aklına neresi gelirse duyur konu aç, 100 küsur bin lira para veriyor insanlar, araba boyalı çıkıyor. Yok öyle yağma, yok rengini değiştirmişler de falan filan.

Cidden çok üzüldüm, temsilcinin "Bu tür olayların olabileceğini yapılacak bir şeyin olmadığını" söylemesinede oturduğum yerden deli oldum açıkçası.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı