BMW X5 4.4i alınır mı?

emir21321

Centipat
Asrın otomotiv- BMW X5 4.4i standart ilan no: 1071370184.
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...tomotiv-bmw-x5-4.4i-standart-1071370184/detay
Babama bu arabayı gösterdim kendinin E200D si var ama sigorta kasko flan çok pahalı diye yaptırmıyor (100 bin TL ) bende dedim bunu alalım şehir içi kullanırsın bende kullanırım diye ama parçası falan çok pahalıdır BMW'nin diyor parçada bulunmaz bir şey olursa diyor sizin düşüncelerniz neler araba çok güzel otomatik vites biliyorum sadece.

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...tomotiv-bmw-x5-4.4i-standart-1071370184/detay
Babama bu arabayı gösterdim kendinin E200D si var ama sigorta kasko flan çok pahalı diye yaptırmıyor (100 bin TL ) bende dedim bunu alalım şehir içi kullanırsın bende kullanırım diye ama parçası falan çok pahalıdır BMW'nin diyor parçada bulunmaz bir şey olursa diyor sizin düşüncelerniz neler araba çok güzel otomatik vites biliyorum sadece.
260 binde LPG'li ve BMW. Ayrıca otomatik. Sanayide tanıdığınız yoksa daha iyi olur en azından kazıklanmazsınız. 2006 model ZF şanzımanlı bir araç kullanıyorum. Henüz 140 binde olmasına rağmen tekleme yapıyor. Varın gerisini siz düşünün.

Hocam kilometre çok fazla sanayiden çıkartmayabilir hemde parçaları pahalıysa üzer.

Alınmaz bence. Sizin E200 kaç model?

2020.

Hocam kilometre çok fazla sanayiden çıkartmayabilir hem de parçaları pahalıysa üzer.

Babamda ondan dolayı vazgeçti çok güzel duruyor ama neyse yapacak bir şey yok.

260 binde LPG'li ve BMW. Ayrıca otomatik. Sanayide tanıdığınız yoksa daha iyi olur en azından kazıklanmazsınız. 2006 model zf şanzımanlı bir araç kullanıyorum. Henüz 140 binde olmasına rağmen tekleme yapıyor. Varın gerisini siz düşünün.

Ne tavsiye edersin bu fiyat bareminde otomatik olarak 300K altı.

2020.

Babamda ondan dolayı vazgeçti çok güzel duruyor ama neyse yapacak bir şey yok.

Ne tavsiye edersin bu fiyat bareminde otomatik olarak 300K altı.
Aktif olarak piyasayı bilmiyorum. Ayrıca ihtiyacınız nedir onu da bilmiyorum. Otomatik zorunlu değilse manuel öneriyorum ki en azından sorun çekmeyin.

Baban akıllı adam baban dinle maceraya gerek yok.

Şöyle Amerika'daki gençelr gibi liseye bir arabayla gitme hayalim var :D babam kendi arabasını vermez ondan dolayı böyle düşündüm yoksa ileride inşallah alacaktırda ben biraz aceleciyim.

Aktif olarak piyasayı bilmiyorum. Ayrıca ihtiyacınız nedir onu da bilmiyorum. Otomatik zorunlu değilse manuel öneriyorum ki en azından sorun çekmeyin.

Manuel bilmiyorum ki neyse manuel öğrenince bakayım ben teşekkürler.

Aslında BMW/Mercedes için çok yüksek değil km. Bu arabalar sağlamdır ama diğer arkadaşların da dediği gibi masraf çıkarırsa ocak söndürür.

Yeni konular

Geri
Yukarı