BMW X6 Yeni Görünümü ile Ülkemizde

Gudermes

Hectopat
BMW X6 Yeni Görünümü ile Ülkemizde

b8qxs.jpg

Temmuz ayında kendi tamamen yenilemiş haliyle BMW X6 ülkemizde satışta. Segmentinde öncü olan bu araç yeni haliyle farklılığını ortaya koyuyor. BMW X6 TwinPower turbo motoru ile 100km hıza 6.5 saniyede ulaşıyor. 100km - 7.5 litre ortalama yakıt tüketimine sahip bu araç seçilmeyi gerçekten hak ediyor.​

b8r9g.jpg

b8rbm.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
BMW X6 yola çıkarken ben arazi aracıyım demiyor zaten. Karlı yollarda çok da başarısız sayılmaz dediğim gibi bu bir arazi aracı değildir. O yüzden çöllerde safarilerde sadece Toyota Land Cruiser kullanılıyor.

Bence bu kasa daha güzel ve zarif olmuş. Önceki kasa tank gibi duruyordu her an bir arabayı ezecekmiş gibi. Hafif coupe SUV tarzı olmuş. Kaç bin dolarcık bu araba? :D

Araç baya başarılı bmw'yi her zaman takdir etmişimdir..
Yakıt konusuna değinen arkadaşlarımada şunu söylemek istiyorum..
Kapısında aslan besleyen yemine katlanır...
:D
Şu hayattan çok şey istemedim bmw aracım olsun dedim oldu ve şuan bir isteğim daha olacak...
V12 motora sahip BMW M5 alsam gözüm açık gitmem diğer tarafa xD
Ayağının altında 12 silindire sahip bir canavar gaz pedalına basınca kükrer o motor :D

M5 her zaman farkı koyar...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir gün BMW'nin sahibi olursam dünyanın en hızlı arabası olucak :D
İnşallah olursun kardeşim, ben de makinamın tavanını açtıracam. Çok güzel görünüyorlar, tavanı kestirip altına orjinal bmw spoyleri sağ sol 2 egzos. :D
Aynen bu şekil yapacam makinayı. Servis iste yaparız dedi, olmayacak şey yok dedi. Adamlar işimiz insanları mutlu etmek diyor, kafaya koydum açtıracam tavanı. :D
Kestirince şöle bişey olacak. :D

2005 modelllerindeki tüm özellikleri attıracam bir kaç gündür o işi kovalıyorum. :D

Baya maliyetli olacak ama süper bir makina çıkacak ortaya. Bu araba 96 model.

Kullanma nedenim ise..bu araba bugün mercedes audi dışındaki arabalara kalkışta ve otobanda taş çıkartır. Bir çok kişiye ders verdim bu arabayla. :D
Gelin gibi yapacam bebeğimi. :D
96 model, vuruğu çürüğü hiç bir değişeni yoktur. Zaten bayandan aldım, biliyon tertemiz araç. Azrail son noktayı koyana kadar E36 ile virajlara yanlayarak girmeye devam :D

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı