Böbrek Batması

Serpenos

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522193036
Merhabalar. Şu an oldu ve hemen konu açmak istedim. Göğüs kafesimin sağ altında derin nefes alırken bir batma hissediyorum. Sanırım böbrek bir kaç makale okudum taş veya üşütme gibi bir şeyler olabilir yazmışlar. Ne yapmalıyım ? İlk kez oluyor. Teşekkürler. Ayrıca yaşım 16 bu yaşta taş pek sanmıyorum.

Burada konuya tam teşhis koyacak birinin olacağını pek sanmıyorum açıkçası. En doğrusu bir Acil'e görünmeniz olacaktır. Fakat bu tarz şeyler eğer ciddi değilse, biraz zaman sonra geçer. Hala geçmedi ise ve rahatsız bir ağrı-acı ise, hemen gidin.

Hatta şunu da ekliyeyim; Yakın arkadaşlarımdan biri evde yatarken akciğerinde aynı şekilde batma-acı hissettiğini anlamış ve geçmesini beklemişti. Daha sonra geçmediğini ve dayanılamayacağını görünce, hastaneye gitti ve ciğerlerinden sağ taraftakinin patladığını öğrendi...

Konuyu açtığım an geçti ama rahatsız olmadım değil. Bir doktora görüneceğim sanırım. Teşekkürler.

Bu gün banyoda babamla birlikte tavana PVC gibi bir şey monte ettik. Ayağım çıplak idi. Sanırım o yüzden.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı