Boeing, 737 MAX Üretmeye Devam Etmeye Başladı

SunExpress, MAX testlerine başladı sanırım geçenlerde ya da başlamaya karar verdi. Umarım güzel sonuçlar alırlar da bu uçaklar artık yere mahkum olmaz. Ama yine de Boeing'e ve özellikle MAX'a olan önyargı bir süre daha devam edecektir. Umarım güzel sonuçlar alınır dediğim gibi, hiçbir uçak yerde olmamalı bence. Tabii güvenilir olduğu sürece.

Sunexpress'in 737 MAX konusunda radikal kararları oldu bu süreçte. Çoğu şirket ''acaba siparişlerimizi askıya mı alsak ya da iptal mi etsek'' diye kara kara düşünürken Sunexpress süreç boşluklarala ilerlerken bir miktar daha MAX siparişi vermişti. :)

Uçaktan umutlu olmalarının yanı sıra Boeing ile olan çıkarcı ilişkilerden de kaynaklandığını düşünüyorum ben. Daha çok kazanacağım derken daha çok kaybeden Boeing artık umarım ayağını denk alır ve sorunlarını çözerek süreci titizlikle kapatır. Yazıldığı kadar kolay olmadığının herkes farkındadır, bir süre daha işler böyle devam edecektir.

Boeing'e olan önyargının da kırılmasını isterim bir Boeing'ci olarak, en azından diğer uçaklar için. 777/787 hala gökyüzünün en taş uçaklarındandır, çoğu kadından güzeldir. F/A-18 de en güzel donanma uçaklarındandır. :D Benimle bu konuda iddialaşacak mecaliniz varsa buyurun. :D

Son düzenleme:
Peki en yakışıklı uçak hangisi?
En yakışıklı değil de en erkeksi uçak da 737'dir. O burun, o bakışlar ben erkeğim diye bağırır. A320 de sevgilisidir. Kültür çatışması yaşasalar da aslında severler birbirlerini. :D

Tabii ki ben karar merci değilim, kendi zevklerime göre yargılıyorum. :D

En yakışıklı değil de en erkeksi uçak da 737'dir. O burun, o bakışlar ben erkeğim diye bağırır. A320 de sevgilisidir. Kültür çatışması yaşasalar da aslında severler birbirlerini. :D

Tabii ki ben karar merci değilim, kendi zevklerime göre yargılıyorum. :D
Burnu sivri olunca erkek mi oluyor uçaklar? :D

Sorularına kendin yanıt bulabilirsin. ;)
1590846145590.png

Cevabını bulamadım. Son olarak burnu bu şekilde delikli uçakların cinsiyetini sorup susayım.

Geri
Yukarı