Bölüm değiştirmek için müdür yardımcısıyla nasıl konuşulur?

2.dönem bölüm değişiliyor ama sınıfı tekrar ediyorsun ben öyle biliyorum başka bir seçenek yok.

"Okul" denilen şeye, özellikle meslek lisesindeysen 1 sınıf dahi olsa tekrar etmek de ölüm be. Üniversite dışında okul seni bayiyor. En azından üniversite de ilgi duyduğun şeyi öğreniyorsun. Arkadaşın kararı. Çok sevdiği bir şey ise değiştirsin.

"Okul" denilen şeye, özellikle meslek lisesindeysen 1 sınıf dahi olsa tekrar etmek de ölüm be. Üniversite dışında okul seni bayiyor. En azından üniversite de ilgi duyduğun şeyi öğreniyorsun. Arkadaşın kararı. Çok sevdiği bir şey ise değiştirsin.

10.sınıfa geçince 9'a düşmeden bölüm değiştirebiliyor diye de duydum. Bu sene ki sistem delinin bile sallasa tutturamayacağı bir şeye benzemiş. Bu sistemi getiren galiba biraz çok sınıfta kalmış kıskanıyor bizleri.

"Okul" denilen şeye, özellikle meslek lisesindeysen 1 sınıf dahi olsa tekrar etmek de ölüm be. Üniversite dışında okul seni bayiyor. En azından üniversite de ilgi duyduğun şeyi öğreniyorsun. Arkadaşın kararı. Çok sevdiği bir şey ise değiştirsin
sanmıyorum sınıf tekrarı olacağını zaten 9 . sınıfım düz anadolu lisesinden gelenler var onlar tekrar etmiyor sadece sınavlar sorumlu oluyor

Geri
Yukarı