Bölüm değiştirmek için müdür yardımcısıyla nasıl konuşulur?

10.sınıfa geçince 9'a düşmeden bölüm değiştirebiliyor diye de duydum. Bu sene ki sistem delinin bile sallasa tutturamayacağı bir şeye benzemiş. Bu sistemi getiren galiba biraz çok sınıfta kalmış kıskanıyor bizleri.

En azından sallama ile 20-30 yapanlar oluyordu. Şimdiki kişi sınıfta kalmamızı istiyor. Çok kıskanmiş bizi anlaşılan dediğiniz gibi. 😄 neyse ters kelepçe yemeyelim.

10. Sınıfa kadar geçme hakkı yok muydu ya? Ben 10. Sınıftayken bir çocuk sınıfta kalmıştı ve daha sonra diğer bölüme atmışlardı onu.

2. dönem Anadolu'dan gelenler 9'u tekrar ediyor o nedenle geçemeyen bir sürü arkadaşım var.
şimdi ben 9. sınıf 2. dönem geçemezsem 10. sınıf 1. dönem geçebilir miyim sınıf tekrarı olmadan

10. Sınıfa kadar geçme hakkı yok muydu ya? Ben 10. Sınıftayken bir çocuk sınıfta kalmıştı ve daha sonra diğer bölüme atmışlardı onu.
okuldaki üst sınıflarla konuştum ders notların iyi ise hallederler dedi bilmiyorum yarın konuşacağım

Şimdi ben 9. sınıf 2. dönem geçemezsem 10. sınıf 1. dönem geçebilir miyim sınıf tekrarı olmadan

Evet 2. Dönem meslek eğitimine girecek arkadaşlarım nedeninin "MEB 1. Dönem meslek eğitimini almayanların eğitimi temelli olmadığı için 2. Dönemde eğitim almalarının bir yararı yok" tarzı bir şey olduğunu söyledi. 10.sınıfta farklı bir eğitim mi aynısı mı oluyor artık bilemem

Eline bezbol sopası al müdür yardımcısının kapısını tekmeyle aç kırarsan daha makbul olur sopayı vurur gibi yap ama vurma. Şaka şaka kapıyı çal muhtemelen gir diyecektir sende uygun bir şekilde tane tane anladırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı