Böyle bir siber polis olabilir mi?

O konulara biraz bilgiliyim normalde çoğu panelciler olmayan bir şey. Adam da ne tür bir şey varsa artık bulmuş zaten bir siber polis böyle bir şey yapmadığından kanalı vermedim.

Evet o kanal üzerinden duyuru ile kazanç sağlanabiliyor şahıs hesabımda telefonu nasıl bulduysa bilemiyorum bir de yan hesabı nasıl bulmuş onu bile bilmiyorum sanırsam numaram vesaire gözükmüyordu gözükseydi uğraşmazdı bir method ile beni yan Telegram hesabıma sızmış.

Haklısınız.

18 yaşımdan küçüğüm e-Devlet'im yok maalesf.

Arkadaşlar bu panel işini az çok biraz baktım bu kişiler şöyle söylemek istiyorum şimdi her mesleğin bir yönetici paneli olur atıyorum eczanecilerde bir panel var kişiler hesapları alıp bu panellere giriş yapıp API çekiyor böylece kişinin rapor muayene ilac vs görebiliyorlar sistemden sisteme meslekten mesleğe değişiyor o yüzden benim merak ettiğim bu arkadaş benim bu bilgileri bulduysa savcılık gibi sistemlerde benim adıma üzerine işlem başlatır düşünüyorum asıl merak ettiğim konu bu.

Hiç bir şey olmaz brocum

Hiçbir şey olmaz brocum.

Bazı sanalcılarda dedi bir şey olmayacağını ama benim merak ettiğim bu infomu yaydıktan sonra tehdit ve eve ihbar yemek sipariş vs edilceği korkusu adamın yazdıkları sanki önceden planlanmış bir şeydi ama kanalı geri alamadılar kudursunlar.

Al şifreni bak adına açılan dava var mı diye hocam.

Peki hocam teşekkür ederim meraktan alıp bakacağım ilk iş.

Bazı sanalcılarda dedi bir şey olmayacağını ama benim merak ettiğim bu infomu yaydıktan sonra tehdit ve eve ihbar yemek sipariş vs edilceği korkusu adamın yazdıkları sanki önceden planlanmış bir şeydi ama kanalı geri alamadılar kudursunlar.

Peki hocam teşekkür ederim meraktan alıp bakacağım ilk iş.

Evine yemek siparişi oluşturamaz onun için telefon numarası girmesi gerek siteye.

Bir şekilde bulunur öyle bir şey yaparsada bence o yüzden riske atmaz kendini.

Lisanslar e-Devlet'te gözüküyor mu?

Evine yemek siparişi oluşturamaz onun için telefon numarası girmesi gerek siteye.

Hangi adresten siparişi verdigi falan gözüküyor kendini riske atmaz.

Hocam onlar için fake numara mevcut fake numaradan hesap oluşturabilirler bir de adres güncel sorguları mevcutdur illa yollayabilirler.

Hocam onlar için fake numara mevcut fake numaradan hesap oluşturabilirler bir de adres güncel sorguları mevcutdur illa yollayabilirler.

SMS bomberde yapabilir ama bence bunları yapıp senle uğraşmak yerine senin gibilerini tehdit edip kazançlı bir kanal alincaya kadar devam eder.

Senin gibilerini derken Telegram kanallarından kazancı olan kişiler.

SMS bomberde yapabilir ama bence bunları yapıp senle uğraşmak yerine senin gibilerini tehdit edip kazançlı bir kanal alincaya kadar devam eder.

Senin gibilerini derken Telegram kanallarından kazancı olan kişiler.

SMS bomberden bir şey olmaz isterse tehdit etsin isterse kudursun. Çünkü ben de biliyorum o kanal büyük kazanç kazandırcağı. Yani infomu yaysın hakkımda davalar açısın zannetmiyorum zaten Türkiye siber konusundan geri. Bir de savcılık böyle işlerle uğraşırmı bilmiyorum. Panel sahipleri genel olarak 18 yaştan küçük ve bir ara panel şikayetinden dolayı büyük şikayetler geldi. Gelmesine rağmen devlet yine ilgilenmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı