Böyle bir siber polis olabilir mi?

SMS bomberden bir şey olmaz isterse tehdit etsin isterse kudursun. Çünkü ben de biliyorum o kanal büyük kazanç kazandırcağı. Yani infomu yaysın hakkımda davalar açısın zannetmiyorum zaten Türkiye siber konusundan geri. Bir de savcılık böyle işlerle uğraşırmı bilmiyorum. Panel sahipleri genel olarak 18 yaştan küçük ve bir ara panel şikayetinden dolayı büyük şikayetler geldi. Gelmesine rağmen devlet yine ilgilenmedi.

Benim arkadasın 9 tane aranma kaydı var :D

Hocam onlar için fake numara mevcut fake numaradan hesap oluşturabilirler bir de adres güncel sorguları mevcutdur illa yollayabilirler.

Sadece korkutmak amaçlı demiştir öyle bir şey yapmaz bence yaparsada dava edersin bir şekilde bulunur.
Son zamanlarda gündemde olan hakan yağar diye bir arkadaşımız yaşamış dava etmiş hepsini sizde öyle yaparsınız risksiz bir iş olsaydı herkes düşmanına yapardı, yapmıyor

Neyden aranma kaydı alındı peki hocam.

Sadece korkutmak amaçlı demiştir öyle bir şey yapmaz bence yaparsada dava edersin bir şekilde bulunur.
Son zamanlarda gündemde olan hakan yağar diye bir arkadaşımız yaşamış dava etmiş hepsini sizde öyle yaparsınız risksiz bir iş olsaydı herkes düşmanına yapardı, yapmıyor.

Bu zaman kadar bir kişi bile korkutmak için böyle yapmazdı bu işin arkasında bir şey var. Amaçları cidden kanalımı almak mı bilmiyorum. Ama ileriki günlerde sonucu göreceğim. Bu arada şikayet sonucunda kaç gün sonra bana haber gelir?

Arkadaş bana yazdı sana SMS bomber yapayım mı ben baktım mesaja bu kim falan dedim sonra ortaokuldan arkadaşımmış işte bende yap bakım dedim o zamanda FIFA oynuyordum ciddiye almiyordum baktım 30 40 tane Yemeksepeti Migros 101 bildirimleri sonra yazdi az yaptım falan daha istiyor musun yok deyince tamam dedi enteresan bi sohbetti.

Neden aranma kaydı alındı peki hocam.

Bu zaman kadar bir kişi bile korkutmak için böyle yapmazdı bu işin arkasında bir şey var. Amaçları cidden kanalımı almak mı bilmiyorum. Ama ileriki günlerde sonucu göreceğim. Bu arada şikayet sonucunda kaç gün sonra bana haber gelir?

Sevgilisi başka bir şehirde. Bir erkekte sevgilisini rahatsız etmiş bu da çocuğun babasının numarasını bulmuş panelden aramış işte oğlunuzun velisi ile beraber gelip ifade vermesi gereklidir diye. Adam da gitmiş bunu emniyet müdürü aramış böyle bir durum var mı falan diye. Bunu sabah evinden almışlar ifade verip gitmiş.

Garip bir olay bugün yaşandı benim bir illegal kanalım vardı.

Şu sözü topluma açık bir platformu söyledikten sonra o kişiden korkmanın pek önemi kalmıyor.

Yazını ekran görüntüsü olarak CİMER'e yollasan ve Technopat'ta hesabının giriş yaptığı, mesaj yazdığı IP adreslerini talep etseler o vakit şafak operasyonu başlar.

Şu sözü topluma açık bir platformu söyledikten sonra o kişiden korkmanın pek önemi kalmıyor.

Yazını ekran görüntüsü olarak CİMER'e yollasan ve Technopat'ta hesabının giriş yaptığı, mesaj yazdığı IP adreslerini talep etseler o vakit şafak operasyonu başlar.
fbi-open-up-gif.gif

Geri
Yukarı