Böyle kişilerle uğraşmayın

Yer
EV
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bugün bir kişiye bir şey anlatmaya çalıştım gerçekten mantık yok bir şey yok. Bazen kendimizi yormaya değmeyecek kişilerle uğraşıyoruz.

Evet Kenan bey dediğim gibi 15 üniversite okudum. Tabii ki paten kum üzerinde kayılır. İzleyiciler benden iyi mi bilecek?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bugün bir kişiye bir şey anlatmaya çalıştım gerçekten mantık yok bir şey yok. Bazen kendimizi yormaya değmeyecek kişilerle uğraşıyoruz.

Adam belki normal hayatında farklı(ki bence burada böyle olan normal hayatında daha beterdir) ama bu şey kafası işte, bilmesem de en iyisini ben bilirim, gerekirse yanlış cevap vereyim ama benim istediğim olsun, 48484930 üniversite bitirdim benden iyi mi bilecek bu onlarca seyirci.

Böyle kişiye denk geliyorsanız hiç canınızı bile sıkmanıza gerek yok arkanıza dönmeniz yeterli oluyor. (Hayat tecrübesi) Bazen sövesiniz, çıldırmanız bile mümkün olabilir ama cidden değmiyor.

Adam belki normal hayatında farklı(ki bence burada böyle olan normal hayatında daha beterdir) ama bu şey kafası işte, bilmesem de en iyisini ben bilirim, gerekirse yanlış cevap vereyim ama benim istediğim olsun, 48484930 üniversite bitirdim benden iyi mi bilecek bu onlarca seyirci.
Yaşını bilmiyorum ama bu yaşa kadar öğrendiği şey buysa eyvah eyvah :) Tabi bu adam için paylaşmadım buna benzer binlerce kişi var bazen tartıştığımız kişiyi doğru seçmek gerek.

Bir de şey var: Cevabı bilmiyor sonra arkadaşı ya da seyirci biliyor oradan bir şeyler saçmalıyor.
Birisi Altının periyodik tablodaki kısaltışını bilmedi ve arkadaşına sorup, bilmişti ardından dişi kurtlardan geldiğini filan saçmalamıştı.

Aklıma direkt bu geldi. Bunun gibi çok saçmalayan var.

Buldum. Utancımdan yerin dibine girdim.

Yaşını bilmiyorum ama bu yaşa kadar öğrendiği şey buysa eyvah eyvah :) Tabi bu adam için paylaşmadım buna benzer binlerce kişi var bazen tartıştığımız kişiyi doğru seçmek gerek.
Ben artık herhangi bir insanla tartışmayı doğru bulmuyorum ya. Yani tanıyorsundur düzgün, beyni olan biridir o zaman belli konularda tartışılabilir. Ama cahille cidden tartışmaya girilmez insanı yormaktan başka bir şey yapmıyorlar. Her gün yaptığı doğru olan bir şeyi söyle " yok o öyle olmaz" diyip sana inat tek doğrusunu da yanlışa çeviriyor. Çok tuhaflar ben onları zombilere benzetiyorum açıkçası.

Geri
Yukarı