Sınıftaki kişilerle yaşadığınız komik olaylar

tedolone

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Sınıfınızdaki kişilerle yaşadığınız komik bir şey var mı? Mesela bende var:

Boş derste bize başka bir hoca geldi. Hoca peltek, bizim sınıftakiler gülmemek için kendilerini zor tutuyorlar. Hoca sınavlardan başladı ekonomik duruma kadar geldi. Benim arkamda bir kız var, hoca dedi " hiç kimse size git çalış demiyor" dedi ve kızın gözleri yaş oldu yüzü kızardı. Teneffüste ne oldu dedim. Meğerse gülmemek için kendini tutuyormuş.

Son düzenleyen: Moderatör:

Boş derste bize başka bir hoca geldi. Hoca peltek, bizim sınıftakiler gülmemek için kendilerini zor tutuyorlar. Hoca sınavlardan başladı ekonomik duruma kadar geldi. Benim arkamda bir kız var, hoca dedi " hiç kimse size git çalış demiyor" dedi ve kızın gözleri yaş oldu yüzü kızardı. Teneffüste ne oldu dedim. Meğerse gülmemek için kendini tutuyormuş.

Bizim okulda edebiyat hocası var sınıftakiler hoca gelince gülme krizine giriyor nedenini bilmiyorum artık sınıfımızın takma adı embesil.

Arkadaşlarla öğlen okuldan kaçıp internet kafeye gitmiştik. Okulun bitimine az kalmıştı evlere dağıldık. Sonrasında hocalar velilerimize mesaj atmış eve gittik hem orda azar işittik. Birde okula gidip müdürden azar işittik.

Dolar 15-16 civarına geldiği zamanlarda edebiyat dersinde sınıfta bir çocuk "hocam hani dolar arttı ya geçen derste gördüğümüz hat sanatı eserlerinin fiyatı artmış mıdır?" diye sormuştu :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı