Boğazda kilit hissi ve mide bulantısı

Wuxios

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Tokat
Daha fazla  
Boğazım kilitli gibi ve midemi bulandırıyor. Nasıl tarif edeceğimi bilmiyorum. Boğazımın en alt kısmında sanki bir şey kalmış kilitli gibi ve nefes aldıkça midem bulanıyor. Neden olabilir? Son 2 gündür çok sık oluyor normalde çok nadir olurdu.
Not: Su içince, sıvı bir şey içince düzeliyor. Aradan 5 10 dakika sonra yine aynı oluyor. Onun dışında normalde yapmadığım ama şu sıralar yaptığım mide ilacı içmek, midem yanmasın diye mide ilacı içiyorum tesadüf müdür bilmiyorum ama mide ilacının etkisi bittiğinde oluyor gibime geldi.

Doktora görünün hocam, burda verilen tavsiyeler yeterli olmaz.
Sağolun hocam biliyorum burada çözülmeyeceğini, çok ciddi bir şey olmadığı için (daha doğrusu beni böyle aşırı rahatsız etmediği için) en azından buraya bir sorayım dedim. Çok uzun sürerse ve rahatsız ederse doktora giderim.

Sağ olun hocam biliyorum burada çözülmeyeceğini, çok ciddi bir şey olmadığı için (daha doğrusu beni böyle aşırı rahatsız etmediği için) en azından buraya bir sorayım dedim. Çok uzun sürerse ve rahatsız ederse doktora giderim.

Ekmek at agzına zeytinyagı damlat üzerine, cozecegini sanıyorum. Sigara iciyorsan icme bir süre.

Doktora görünün hocam, burada verilen tavsiyeler yeterli olmaz.

Doktora görünmesine katılıyorum. Burada verilen tavsiyeler yeterli olabilir ama geçici olur. Bende de hasta olunca oluyor. Şu an hastayım ve boğazım tam o durumda. Sebebi balgam olabilir hocam. Vicks kullanın. Temizliyor. Ama fiyatı bayağı pahalı. En son 150 TL idi. Yani ucuz ama küçücük krem şişesine göre pahalı geldi bana. Onu burnunuza sürün ya da hava nemlendirici varsa içerisine dökün. Solunum yolunu açıyor. Rahatlatıyor. Son zamanlarda çok kötü salgın var. Bir sıcak bir soğuk hava da buna etken tabii ki.

Doktora görünmesine katılıyorum. Burada verilen tavsiyeler yeterli olabilir ama geçici olur. Bende de hasta olunca oluyor. Şu an hastayım ve boğazım tam o durumda. Sebebi balgam olabilir hocam. Vicks kullanın. Temizliyor. Ama fiyatı bayağı pahalı. En son 150 TL idi. Yani ucuz ama küçücük krem şişesine göre pahalı geldi bana. Onu burnunuza sürün ya da hava nemlendirici varsa içerisine dökün. Solunum yolunu açıyor. Rahatlatıyor. Son zamanlarda çok kötü salgın var. Bir sıcak bir soğuk hava da buna etken tabii ki.
Evet hocam bu sabah balgamım vardı.

Geri
Yukarı