Boğazım Çok Kötü Ağrıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Murat Koç

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Istanbul, Turkey
Merhaba arkadaşlar. Nasıl anlatacağım bilemiyorum. Boğazım çok kötü ağrıyor. Bir şey yutmaya çalışırken flan acayip ağrıyor. Sizce ne yapmalıyım?
Lütfen yardım edin.

byhunter

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Bana da olmuşdu çok geçmiş olsun kardeş . Bu türşeyler odanın havasındaki su yetersizliğindenmi ne oluyormuş öyle birşeymiş odandaki yada oturduğun odadaki kaloriferin üstüne sudolu bir bardak koyup o suyun buharlaşmasını beklemelisin odanın kapısını pek açma ama . Ve ben çok deyil ama biraz ılık çay içdiğimde anlık olarak geçiyordu en azından acını dindirir .Tekrardan geçmiş olsun inşallah hemen iyleşşirsin kardeş :)

KS
Murat Koç

Murat Koç

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Istanbul, Turkey
Teşekkürler arkadaşlar. Ancak acayip ağrı var. Yani bademcik mi şişmiş onu bilemiyorum. Şuan ıhlamur içiyorum ama sonuç aynı.

Kokasi35

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
İzmir
Yakın bir aktar veya baharatçıdan pastil alın. Sıvı olanı almayın hap gibi olanı alın. Çeşitleri var ama siz naneli alın. Yani kısaca naneli pastil alın.

Shadow Slayer

Megapat
En iyi cevaplar
4
Yer
Dark
Doktora git.
Ilık su falan iç.

Barış Can KURT

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Ankara
Boğazını mümkün olduğunca ıslak tut. Bir defalık bilmem ne çayı içeceğine eline bir şişe su al ve düzenli olarak yudumla. En kısa zamanda da doktora git. Küçükken karda oynayıp ıslak kıyafetlerle beklemiştim. Soğuk algınlığıdır geçer diyerek doktora gitmemiştim. Bir süre kendimi iyi hissettim ama hastalık içten ilerlemiş. Zaturre olmama ramak kalmış meğerse. Akciğerlerimde feci şekilde iltihap birikmişti. Röntgeni hala hatırlarım, ciğerlerde ki hava dolması gereken kısım iltihaptan dolayı çeyrek hacime inmişti. Bir gece hastanede yattım ve 10 gün boyunca düzenli olarak sabah akşam iğne oldum. Doktorda tedbirsizliğim yüzünden bana ve aileme sağlam fırça çekmişti.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yukarı