Boğularak Öldürülen Zenci George FLOYD

Yalnız şu uzaya roket meselesinde programa zencilerde çıkmıştı bilmem ama sanki halk biraz yatışsın diye çıkarttılar diyen var ne derece doğruysa.

Ne kadar o polis görevinden alınıp serbest bırakılsa bile halk onu sevecektir dışarıda ;) Hele ki zenciler sevse bir yerde...
Dediğim oldu. Halk ortalığı ayağı kaldırdı. Nerde bizimkiler de böyle ses çıkaracak :)

Yağmacılıkla adalet arasında nasıl bir bağ kuruyorlar anlamıyorum, trump yanlısı olanların dükkanlarını yağmaladıklarına dair söylentiler var ya bizimle gösteri yaparsın ya da karşımızda olursun misali, bu iki polis dışında kim aşırıya kaçmış ki insanlar böyle bir olayı devam ettirme gereği duyuyor?

Yağmacılıkla adalet arasında nasıl bir bağ kuruyorlar anlamıyorum, trump yanlısı olanların dükkanlarını yağmaladıklarına dair söylentiler var ya bizimle gösteri yaparsın ya da karşımızda olursun misali, bu iki polis dışında kim aşırıya kaçmış ki insanlar böyle bir olayı devam ettirme gereği duyuyor?

Ne kadar gerçeklik payı var bilmiyorum ama Trump, Antifa örgütünü olayları provoke etmekten suçluyor. Bana da bu olaylardan yararlanmaya çalışıyorlar gibi geldi. Irkçılığı protesto ederken vandalizm yapmanın hiçbir mantığı yok. Bu olayı gerçekleştiren polis memuru da zaten cinayetten göz altına alındı diye okumuştum.

Yeni konular

Geri
Yukarı