Boksör editi nasıl olmuş?

Şarkıya girmeden önceki renk ayarı çok doygun güzel bir renk ayarı yapmanız gerekir. Ek olarak Bass Shake güzel smooth görünüyor, her bass vurduğunda sahne değişmesi çok daha iyi olur.

Videoya eklediğiniz CC güzel ama çok koyu durmuş. Sadece Flicker ve siyah barlar eklemişsiniz. Bass kısımlarında Shake efektleri belirgin olsa daha güzel olabilirdi veya Twixtor kullanıp bass girdiğinde hızlanıp sonra yavaşlatabilirdiniz. Ellerinize sağlık.

Kıyak olmuş ancak arkadaşların dediği gibi baştaki kontrast ayarı veya gölge/exposure ayarı, her ne ise bayağı karanlık. Vuruştan sonra renklerin açılması ve shake'in gelmesi tabii ki de yakışmış buna rağmen. En başta mesela biraz VHS efekti olabilirmiş ya da düz siyah/beyaz filtre. Yani vuruştan sonra her şeyin patlamasını istiyorsanız, hahaha. Bu arada shorts yapın ufc editlerini, bayağı izleniyor. En azından ben izlerim yaparsanız hoccam. ++son son olarak da boksör değil de direkt UFC edit diyebilirsiniz eğer içerik onlara aitse çünkü bu dövüş sanatında box+kickbox+grappling+jiujutsu hepsi var...

Kıyak olmuş ancak arkadaşların dediği gibi baştaki kontrast ayarı veya gölge/exposure ayarı, her ne ise bayağı karanlık. Vuruştan sonra renklerin açılması ve Shake'in gelmesi tabii ki de yakışmış buna rağmen. En başta mesela biraz vhs efekti olabilirmiş ya da düz siyah/beyaz filtre. Yani vuruştan sonra her şeyin patlamasını istiyorsanız, hahaha. Bu arada shorts yapın ufc editlerini, bayağı izleniyor. En azından ben izlerim yaparsanız hoccam. ++son son olarak da boksör değil de direkt ufc edit diyebilirsiniz eğer içerik onlara aitse çünkü bu dövüş sanatında box+kickbox+grappling+jiujutsu hepsi var...

Öneri için teşekkür ederim hocam ben de her daldan spor editi paylaşmayı planlıyorum kendimi geliştirmek için edit konusunda fırsatım olursa.

Öneri için teşekkür ederim hocam ben de her daldan spor editi paylaşmayı planlıyorum kendimi geliştirmek için edit konusunda fırsatım olursa.
Futbol çok izlenir ama basketbol akar ahahaha,
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı