Bomba Nasıl Yapılır?

Hüseyin Ay bomba nasıl yapılır eğitimi vermekten dolayı gözaltına alınmıştır. Hüseyin Ay yaptığı açıklamaya göre Everest ve Frisby bürosuna bağlı avukatlarım gelmediği sürece konuşmayacağını bildirmiştir.

Sonunda buldum! 1 adet Everest 1000w PSU alıyoruz ve ona 1 adet Frisby 1000w PSU bağlıyoruz. Sonrasında ise onları herhangi bir anakarta bağlıyoruz. Herhangi bir işlemcide takıp sonrasında sanayide voltaj yüksek olduğu için orda bir prize takıyoruz PSU'ları. Sonrasında anakartın açma düğmesine bastığınızda Türkiye'yi Hiroşima'ya çevirmiş oluyoruz.

Gereken malzemeler :
1 Adet Frisby/Everest 1200W PSU (80+ olmasın.)
4 kutu FEZA marka torpil
6 tane çakmak gazı şişesi
Metal kutu
4 adet boş metal deodorant şişesi
Frisby klavye
Everest mouse
Çakmak
Yapılış :
Metal kutumuzu alıp PSU'nun kablosunun çıkabileceği bir delik açıyoruz. 6 tane içi dolu çakmak gazı şişesini koyuyoruz, ancak PSU'nun hava girişlerini kapatacak şekilde koymalıyız. Bunları PSU'ya bantlıyoruz. Boş deodorant şişelerinin içine 4 kutu FEZA marka torpilimizi koyuyoruz. Bunları da çakmak gazlarının şişelerine bantlıyoruz. Çivilerimizi ekliyoruz, Frisby klavyenin tuşlarını (özellikle yön tuşları ve W,A,S,D tuşları.), Everest marka mousenin de parçalarını koyuyoruz ve bir tane deodorant şişesini yukarıya fitili bakacak şekilde yerleştiriyoruz ve metal kutunun kapağında fitil için delik açıyoruz. Fitili yerleştirdikten sonra 30 saniye içinde depar atıyoruz ve hapse girmeyi bekliyoruz.
NOT : Atom bombası yapımından dolayı hapse girerseniz sorumlusu ben değilim.

Gereken malzemeler :
1 Adet Frisby/Everest 1200W PSU (80+ olmasın.)
4 kutu FEZA marka torpil
6 tane çakmak gazı şişesi
Metal kutu
4 adet boş metal deodorant şişesi
Frisby klavye
Everest mouse
Çakmak
Yapılış :
Metal kutumuzu alıp PSU'nun kablosunun çıkabileceği bir delik açıyoruz. 6 tane içi dolu çakmak gazı şişesini koyuyoruz, ancak PSU'nun hava girişlerini kapatacak şekilde koymalıyız. Bunları PSU'ya bantlıyoruz. Boş deodorant şişelerinin içine 4 kutu FEZA marka torpilimizi koyuyoruz. Bunları da çakmak gazlarının şişelerine bantlıyoruz. Çivilerimizi ekliyoruz, Frisby klavyenin tuşlarını (özellikle yön tuşları ve W,A,S,D tuşları.), Everest marka mousenin de parçalarını koyuyoruz ve bir tane deodorant şişesini yukarıya fitili bakacak şekilde yerleştiriyoruz ve metal kutunun kapağında fitil için delik açıyoruz. Fitili yerleştirdikten sonra 30 saniye içinde depar atıyoruz ve hapse girmeyi bekliyoruz.
NOT : Atom bombası yapımından dolayı hapse girerseniz sorumlusu ben değilim.
Onu patlattıktan sonra Türkiye'deki kimsenin hayatta kalmayacağını biliyorum o yüzden hapse girmezsiniz ama cehennemde 85 milyon kişinin hakkına girdiğiniz için yanarsınız.

Geri
Yukarı