Bomba Nasıl Yapılır?

Eğer öğrenirseniz haber edin, sınavdan sonra okulu havaya uçuracağım :D.

Bildiğim tek bomba yapma yolu :
  • Adım 1 : Vatan Bilgisayar'a gidiyorsunuz.
  • Adım 2 : Everest nerede diye soruyorsunuz ve oradaki çalışan sizi Everest ve Frisby için özel olarak ayrılmış yere götürüyor.
  • Adım 3 : Alabildiğiniz en yüksek Watt'lı ama en ucuz Everest PSU'yu alıyorsunuz.
  • Adım 4 : Eski bir bilgisyara Everest PSU'yu bağlıyorsunuz. Yalnız bilgisayarda FX 9590 olmalı ve dandik bir soğutucu ile yapılabilen en yüksek O.C yapılmalı.
  • Adım 5 : Bilgisayarı AIDA64 ile komple stress testine sokuyorsunuz ve ara sıra elektirik dalgalanması yaptırabiliyorsanız yaptırın.
  • Adım 6 : Patlatmak istediğiniz yere koyup kaçın.
  • Adım 7 : Tebrikler! Bir bomba yaptınız.
@Silinen üye @Jira @Barış Tolon @Nazım Paşa @35UPGRADER36 @Neko @JohnMacTavish @CJack60 @BERWAR @Frosa

Hatta bilgisayarın yanına Everest klavye ve fare koyarsanız PSU'nuz diğer Everest'lerle bağlantı kuracaktır, onları hissedecektir ve bomba gücü 2'ye katlanacaktır.
Frisby gören @FantastikTürk dehşet saçtı izle 720p.:D

Arkadaş sistemi Adanada patlatmalı ne de olsa kimse şaşırmaz Adana olaylarına kimse şüphelenmiyor zaten Adanada sıradan bir gün:) der geçer uzaya gitmeye gerek yok.

Arkadaşlar merhaba. Topladığım sistemi almayı planlıyorum. Sizce nasıl? Her ürünün kaliteli olmasına dikkat ettim.
Ekran Alıntısı.PNG
k.PNG
kk.PNG

Yeni konular

Geri
Yukarı