Boost marka UPS nasıldır?

ArdaGuldogan

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, dedem depoyu boşalttı. Arasından Boost marka UPS çıktı. UPS almayı düşünüyordum, bedavaya geldi. Yakın zamanda bir PC alacağım, kenar mahalle de olduğumuz için habersiz kesiyorlar elektrikleri. O yüzden alacağım bilgisayarda bir parçanın hasar görmesinden korkuyorum. O yüzden. Bu Boost marka UPS işimi görür mü? Nasıl kullanılır bu? Nasıl şarj edilir? 650v bir UPS, test ettim. Televizyonu bağladım ve açıldı. Rica etsem soruları cevaplayabilir misiniz?

Nedense isminde boost bulunan markalar dandik oluyor.

Broos mu Boost mu hocam? Eğer broos ise biraz daha güvenli olur. Bende kullanıyorum çünkü, arkadaşlar sanırım PSU ile karıştırıyorlar. Aküsünü yenileyip kullanabilirsin. En kötü hiç olmamasından iyidir. Bir de marka modeline internetten bakabilirsen Online mı? Yoksa diğer türlerden mi? Bir de kaç VA?

Broos mu Boost mu hocam? Eğer broos ise biraz daha güvenli olur. Bende kullanıyorum çünkü, arkadaşlar sanırım PSU ile karıştırıyorlar. Aküsünü yenileyip kullanabilirsin. En kötü hiç olmamasından iyidir. Bir de marka modeline internetten bakabilirsen Online mı? Yoksa diğer türlerden mi? Bir de kaç VA?
Boost yazıyor önünde. İnternette bulamadım, 650VA.
1616090941548.png

Akü durumuna bakın hocam, kaç amper duruma göre yenilersiniz en kötü 5-6 dakika daha çalıştırır. Sadece gereğinden büyük akü takıp daha fazla güç almaya çalışmayın çünkü komple sistemini değiştirmeniz gerekebilir. Bu arada sökerseniz Max 12 vida tutuyordur. İçinde kaç amper akü olduğunu görebilirsiniz yeniler test eder kullanırsınız.

Hocam 4-5 adet PSU mevcut elimde Hadron, Sharkoon, Everest, XPG kullandım aralarından tek Sharkoon bozuldu ama tavsiyem güvenliği fazla olan PSU'lara yönelmeniz.

Hocam 4-5 adet PSU mevcut elimde Hadron, Sharkoon, Everest, XPG kullandım aralarından tek Sharkoon bozuldu ama tavsiyem güvenliği fazla olan PSU'lara yönelmeniz.

XPG de 6 adet koruma bulunuyor. Cooler Master'da ise 5 adet ancak bütün gücü verebiliyormuş arasında kaldım iki gündür bakmadığım site kalmadı.
XPG de 6 adet koruma bulunuyor. Cooler Master'da ise 5 adet ancak bütün gücü verebiliyormuş arasında kaldım iki gündür bakmadığım site kalmadı.

Burada yanlışlık oldu benim konuda yazdınız sandım. Kusura bakmayın.
Eki Görüntüle 929103

Bu arada kaç Watt PSU bağlayacaksınız eğer 650VA yetmezse sistem kapanır.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı