Boosteroid Cloud Gaming servisi güvenilir mi?

Hocam denedim. Sitenin hız testi kısmına aldırış etmeyin. Oyunlar aşırı akıcı. Yüksek çözünürlük ve grafiklerde 1 gram drop yemedim. Gayet güzeldi.

Hocam merhaba yazmadan edemedim iade etme gibi bir şey olmadığı için soruyorum test sonucuna göre internetim dowload iyi fakat gecikme olarak şaka gibi 200ms gibi değerler alıyorum kendi test sonuçlarınız nelerdir? Mouse oynatıldığı gibi ekrana yansıyor mu yani?

Hocam merhaba yazmadan edemedim iade etme gibi bir şey olmadığı için soruyorum test sonucuna göre internetim dowload iyi fakat gecikme olarak şaka gibi 200ms gibi değerler alıyorum kendi test sonuçlarınız nelerdir? Mouse oynatıldığı gibi ekrana yansıyor mu yani?
Hocam sitenin hız testi kısmına itibar etmeyin. Site gayet güzel mouse oynatıldığı gibi yansıyor da. Tek sorun csgo ya da benzeri hızlı oyunlarda mouse delaylı çalışıyor. Herhangi internet veya programdan kaynaklı bir sorun olduğunu sanmıyorum. Muhtemelen bir yerden kapatılması lazımdı fakat kapayamadım. Csgo yu vsync açık oynadığınızı düşünebilirsiniz. Delaylı derken o şekilde yani. Ama daha çok diğer tarzda oyunlar oynayacağım diyorsanız sizi yarı yolda bırakmaz.

Hocam sitenin hız testi kısmına itibar etmeyin. Site gayet güzel mouse oynatıldığı gibi yansıyor da. Tek sorun csgo ya da benzeri hızlı oyunlarda mouse delaylı çalışıyor. Herhangi internet veya programdan kaynaklı bir sorun olduğunu sanmıyorum. Muhtemelen bir yerden kapatılması lazımdı fakat kapayamadım. Csgo yu vsync açık oynadığınızı düşünebilirsiniz. Delaylı derken o şekilde yani. Ama daha çok diğer tarzda oyunlar oynayacağım diyorsanız sizi yarı yolda bırakmaz.
Sağ olun hocam içime su serptiniz sitenin internet test kısmında 300ms ping gördüğümde ki hala görüyorum nasıl ya falan demiştim hocam yine de sormak istedim sizde kaç ms gösteriyor tam olarak?

Hocam her basmada farklı gösteriyor aşağıdaki resimlerdeki gibi.
Screenshot_20210206-112526.jpgScreenshot_20210206-112517.jpg
Normalde internet hızım ise şu şekilde:
Screenshot_2021-02-06-11-27-41.png

Dediğim gibi hızlı FPS oyunlarında çok zevk vermez belki fakat, daha çok offline ya da ETS gibi oyunlar oynuyorum derseniz 👍.

Bilemiyorum hocam GTA 5 Online oynayacağım sıkıntı çıkmaz herhalde.
Hadi hayırlısı bakalım bu akşam alacağım ama testler beni hala korkutmuyor değil.
Screenshot 2021-02-07 121905.png

Bilemiyorum hocam GTA 5 Online oynayacağım sıkıntı çıkmaz herhalde.
Hadi hayırlısı bakalım bu akşam alacağım ama testler beni hala korkutmuyor değil.
Eki Görüntüle 869301
Merhabalar, ben de Boosteroid denemek istiyorum ancak bende de çok yüksek ping gösteriyor(200+). Denediyseniz, nasıl bir sonuç aldığınızı paylaşabilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı