Boosteroid Cloud Gaming servisi güvenilir mi?

Merhabalar. Ücret politikanız sabit mi kalacak? Yoksa ara sıra indirimler uygulanacak mı?
Edit: Şuan zaten indirimdeymiş. Ama normal fiyatı biraz fazla gibime geldi.
Arkadaslar ben is gelistirme muduruyum, Boosteroid Cloud Gaming platformunun, sormak istediginiz tum sorulari bana iletebilirsiniz...

Son düzenleme:
Konuyla ilgili hemen yardimci olmak isterim. Lutfen hemen Turkce olarak [email protected] a kisaca bir email yaziniz.

Akabinde bana haber verin ben takip edecegim konuyu...
Merhabalar. Ücret politikanız sabit mi kalacak? Yoksa ara sıra indirimler uygulanacak mı?
Edit: Şuan zaten indirimdeymiş. Ama normal fiyatı biraz fazla gibime geldi.
Merhabalar,
Ucretlerimiz su anda sabit ama belli zamanlarda indirimler yapiyoruz. Bunlari takip etmek icin Telegram sayfamiza uye olunuz: @boosteroid
Merhaba boosteroid calisani misiniz?
Evet, is gelistirme muduruyum firmanin. Dilediginiz soruyu sorabilirsiniz.
Whats app: +380635172300

Konuyla ilgili hemen yardimci olmak isterim. Lutfen hemen Türkçe olarak [email protected] a kisaca bir email yaziniz.

Merhabalar,
Ucretlerimiz su anda sabit ama belli zamanlarda indirimler yapiyoruz. Bunlari takip etmek için Telegram sayfamiza uye olunuz: @boosteroid

Whats App: +380635172300

Umarım oyunu ekleyebilirsiniz e posta aracılığı ile oyun isteğinde bulunacağım oyunun eklenme ihtimali var mı peki?
Konuyla ilgili hemen yardimci olmak isterim. Lutfen hemen Türkçe olarak [email protected] a kisaca bir email yaziniz.

Merhabalar,
Ucretlerimiz su anda sabit ama belli zamanlarda indirimler yapiyoruz. Bunlari takip etmek için Telegram sayfamiza uye olunuz: @boosteroid

Oyun ile ilgili e posta gönderdim.

Merhabalar,

Bir de olumlu veya olumsuz dönüş yaparsanız sevinirim.

Son düzenleme:
Umarım oyunu ekleyebilirsiniz e posta aracılığı ile oyun isteğinde bulunacağım oyunun eklenme ihtimali var mı peki?

Oyun ile ilgili e posta gönderdim.

Bir de olumlu veya olumsuz dönüş yaparsanız sevinirim.
Tabiki de memnuniyetle. Bu arada kayit oldugunuz email adresinizi verirmisiniz? Ordan takip edecegim mutlaka...

Isteklerinizin mutlaka onemi var bizler icin. O nedenle surekli olarak talep ediniz. Bu cok onemli. Support geri bildirim olarak diger departmanlari bilgilendiriyor.
Ekstra olarak Total War: Three Kingdoms oyununun Boosteroid'e eklenmesini birçok Türk Total War oyuncusu istiyor.
evet bu konuda haklisiniz fakat talebi mutlaka ki mutlaka maille iletmek ve geri bildirim yapmak gerekiyor. Bunun icin [email protected] a mutlaka mail atin

Tabiki de memnuniyetle. Bu arada kayit oldugunuz email adresinizi verirmisiniz? Ordan takip edecegim mutlaka...

Isteklerinizin mutlaka onemi var bizler icin. O nedenle surekli olarak talep ediniz. Bu cok onemli. Support geri bildirim olarak diger departmanlari bilgilendiriyor.

evet bu konuda haklisiniz fakat talebi mutlaka ki mutlaka maille iletmek ve geri bildirim yapmak gerekiyor. Bunun icin [email protected] a mutlaka mail atin
[email protected]
Tabii ki de memnuniyetle. Bu arada kayit oldugunuz email adresinizi verir misiniz? Oradan takip edecegim mutlaka...

Isteklerinizin mutlaka onemi var bizler için. O nedenle surekli olarak talep ediniz. Bu cok onemli. Support geri bildirim olarak diger departmanlari bilgilendiriyor.

Evet bu konuda haklisiniz fakat talebi mutlaka ki mutlaka maille iletmek ve geri bildirim yapmak gerekiyor. Bunun için [email protected] a mutlaka mail atin.

Ne zaman geri dönebilirsiniz.

Boostreoid deneme sürümü vs. var mı ?
Dilerseniz register olduktan sonra 3 saat ucretsiz deneme icin talepte bulunabilir ve platformu deneyebilirsiniz.
Eklenmesi peki çok uzun sürer mi? bana vakit ayırdığınız için teşekkür ederim :)
Ben tesekkur ederim ilginiz icin. Arkadaslarimiz size geri donus yaptiginda bana haber verirseniz sevinirim, gelen yanitla birlikte...

Geri
Yukarı