Boosteroid Cloud Gaming servisi güvenilir mi?

yasirayhan1453

Centipat
Ben Total War Warhammer 2 oynamak istiyorum ancak GeForce Now'da yoktu ve GTA 5 ama Boosteroid Cloud Gaming servisi içinde neredeyse tüm oyunlar var ancak sizce güvenilir mi? Sponsorlar NVIDIA, Intel ve ASUS.

Yani Rockstar'ın GeForce Now'a ekletmediği GTA V'i adı duyulmamış bir platforma eklemesi imkansıza yakın bana göre. Ha oynatır mı oynatır ama GeForce Now kadar stabil ve güvenli olmasını beklememek gerekir.

Yani Rockstar'ın GeForce NOW'a ekletmediği GTA V'i adı duyulmamış bir platforma eklemesi imkansıza yakın bana göre. Ha oynatır mı oynatır ama GeForce NOW kadar stabil ve güvenli olmasını beklememek gerekir.

https://boosteroid.com/ bu galiba gerçekten GTA 5 ve bütün oyunlar varmış internetten videolara baktım GeForce NOW gibi oynatıyor ve Almanya Fransa Romanya Ukrayna serverları varmış.

Yani Rockstar'ın GeForce NOW'a ekletmediği GTA V'i adı duyulmamış bir platforma eklemesi imkansıza yakın bana göre. Ha oynatır mı oynatır ama GeForce NOW kadar stabil ve güvenli olmasını beklememek gerekir.

RDR2 de var ve Steam Epic Games'den sahip olman gerekiyor.

Ben deneyeceğim ve paylaşacağım fikrimi :)

Hocam internet hızınız nedir? Sitenin kendi hız testi kısmından test edince hangi sonuçları alıyorsunuz? Paylaşırsanız çok sevinirim.

İnternet hızım 75 Mbps ancak ben Speedtest'ten 40 Mbps alıyorum kendi sitesinde test yapınca düşük alıyorum ama iyi oynatıyor destekten 1 saatlik kod iste sana bir tane doldurman için form atıcaklar doldur en fazla 1 hafta içinde mesaj atıyorlar denersin.

İnternet hızım 75 Mbps ancak ben Speedtest'ten 40 Mbps alıyorum kendi sitesinde test yapınca düşük alıyorum ama iyi oynatıyor destekten 1 saatlik kod iste sana bir tane doldurman için form atacaklar doldur en fazla 1 hafta içinde mesaj atıyorlar denersin.

Benim de 24Mbps internetim var fakat site sürekli farklı gösteriyor. Deneme için de teşekkürler deneyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı