Boot device not found hatası

Mücahit Can

Femtopat
SSD veya HDD modeli
512 GB ssd
Ekran kartı
Nvidia GeForce GTX 1650.
İşlemci
İntel Core i5 10. Nesil
Arkadaşlar bu sorunu çözmenin bir yolu yok mu her şeyi denedim. Her türlü videoya baktım, her türlü yazıyı okudum. Ama olmadı bir keresinde yanlislikla acabildim fakat yine çıktı sonra. Videolarda legacy Support diye bir şeyi açıyorlar ama bende öyle bir seçenek yok. Altta resimlere koydum bakabilirsiniz.
Bazı yerlerde hard disk yerinden oynamış ya da çıkmış dediler bende PC'nin arkasını çıkardım. Hard diski dikkatlice söküp temizledim ve iyicene sabitledim ama yine olmadı. Sanirim her şeyi denedim. Umudum tükendi.
IMG_20220911_082855.jpg
IMG_20220911_082843.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunları deneyin.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220911-100856.png
    Screenshot_20220911-100856.png
    137,2 KB · Görüntüleme: 135
  • Screenshot_20220911-101002.png
    Screenshot_20220911-101002.png
    83,1 KB · Görüntüleme: 123
Arkadaşlar bu sorunu çözmenin bir yolu yok mu her şeyi denedim. Her türlü videoya baktım, her türlü yazıyı okudum. Ama olmadı bir keresinde yanlislikla acabildim fakat yine çıktı sonra. Videolarda legacy Support diye bir şeyi açıyorlar ama bende öyle bir seçenek yok. Altta resimlere koydum bakabilirsiniz.
Bazı yerlerde hard disk yerinden oynamış ya da çıkmış dediler bende PC'nin arkasını çıkardım. Hard diski dikkatlice söküp temizledim ve iyicene sabitledim ama yine olmadı. Sanirim her şeyi denedim. Umudum tükendi.

Bütün testleri yaptım. Aynı sonuç ama malesef

Hard disk ömrünü doldurmuş
2 hafta önce benim HDD bozuldu SSD aldım taktım sorunsuz çalıştı.
Daha garantisi dolmadı. Nasıl ölmüş olabilir. İçindekiler gitti mi şimdi. O kadar dosya o kadar belge ...

Bunları deneyin.
Bu görsel deki 1. Yi yapmak için PC nin açık olmasi.lazim diğeri de formatın yolunda ilerliyor. Bana bilgilerim lazim

Os boot manager a girip sıralamasının fotoğrafını atar mısınız?

Anlatamadım sanırım.Os boot manager kısmına girer misiniz orada herhangi bir depolama aygıtı görünüyor mu?

Bütün testleri yaptım. Aynı sonuç ama malesef

Daha garantisi dolmadı. Nasıl ölmüş olabilir. İçindekiler gitti mi şimdi. O kadar dosya o kadar belge ...

Bu görsel deki 1. Yi yapmak için PC nin açık olmasi.lazim diğeri de formatın yolunda ilerliyor. Bana bilgilerim lazim
Format atmayacaksınız. Format USB si ile işi halledeceksiniz. Ayrıca ikisinide format usbsi ile yapacaksınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı