Çözüldü Borderlands 2 Açılmama Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

KaradutVeCeviz

Hectopat
Arkadaşlar Borderlands 2 indirdim. İçindeki crack'ı yaptım. Oyunu açayım dedim Play'e basınca hiç bir şey olmuyor. Sonra yeni crack yaptım. Bu seferde Play'e basınca karakterlerin resimlerinin olduğu o dikdörtgen resim geliyor fakat açılmıyor. Görev yöneticisinde yanıt vermiyor diyor. Nolur yardım edin?

Hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz? Oyununuz güncel mi?

Zaten yeni bir düzüstü alacağım. Dizüstü bölümünde konularım var. MSI GT70 2OD Dragon Edition 2 almayı planlıyorum. Yani geçmesem de olur şimdilik. Orjinal değil torrent ;) Veri Yürütme Engellemesi nerde? Hiç bakmamıştım :D Windows 8 orjinal CD'si var zaten ama yüklemiyorum kullanmadım ama pek hoş gelmiyor Windows 8 :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarım>Özellikler>Gelişmiş>Performans Ayarları>Veri Yürütme Engellemesi

Edit:Arkadaşım Windows 8 yüklersen,inan bana gözle görülür performans artışı yaşarsın.Ama yok ben xp'yi seviyorum diyorsan,o senin zevkin,karışamam.

Zaten yeni bir düzüstü alacağım. Dizüstü bölümünde konularım var. MSI GT70 2OD Dragon Edition 2 almayı planlıyorum. Yani geçmesem de olur şimdilik. Orjinal değil torrent ;) Veri Yürütme Engellemesi nerde? Hiç bakmamıştım :D Windows 8 orjinal CD'si var zaten ama yüklemiyorum kullanmadım ama pek hoş gelmiyor Windows 8 :)

Hayır aynı sorun Windows 8'de de bulunuyor. Güncellemelerini yapacaksın arkadaşım. Yada orjinal al. O kadar indirim oldu, oyun 35'liraya kadar düştü. Takip et yakalarsın bir tane.

Hayır aynı sorun Windows 8'de de bulunuyor. Güncellemelerini yapacaksın arkadaşım. Yada orjinal al. O kadar indirim oldu, oyun 35'liraya kadar düştü. Takip et yakalarsın bir tane.

Windows 8'de çalışmaması bana mantıksız geldi.

Sağ ol şimdi açıldı ama daha oynamadım. Oyuna girdi yani. Save falan yapmazsa sorarım yine. Update'leri yarın yapçam. Buğra sağ ol yardım için :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı