Boron Çamaşır Deterjanı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Reklamları falan yapılıyor birkaç gündür ben ilk defa karşılaşıyorum.
Etimatik ile Boron arasında ürün olarak bir fark var mı yada sadece ambalaj ve ürün isimlendirme değişikliği mi bunun hakkında bir bilgim yok. Ama Etimatik diye bir ürün uzun zamandır vardı.

Etimatik ile Boron arasında ürün olarak bir fark var mı yada sadece ambalaj ve ürün isimlendirme değişikliği mi bunun hakkında bir bilgim yok. Ama Etimatik diye bir ürün uzun zamandır vardı.
Etimatiği de ilk defa duyuyorum. Boron reklamları daha yeni yeni çıkmaya başladı son 2-3 gündür görüyorum bende. Demekki yeni bir ürün.
İlk defa gördüm, böyle bir deterjan olduğunu bile bilmiyordum.
Eğer Etimatik ile aynı değil ise yeni çıkan bir ürün zaten, görmemiş olmanız doğal.

Yeni bir girişim gibi lanse ediliyor seçim vakti yaklaştığı için ancak önceden de atılmış bir adım.
Etimatik'den memnundu kullanan kişiler ancak pazar payı çok küçük. Ariel - Omo - Bingomatik - Rinsomatik gibi markalar var genelde piyasada.

Yeni bir girişim gibi lanse ediliyor seçim vakti yaklaştığı için ancak önceden de atılmış bir adım.
Etimatik'den memnundu kullanan kişiler ancak pazar payı çok küçük. Ariel - Omo - Bingomatik - Rinsomatik gibi markalar var genelde piyasada.
Bilgilendirme için sağol abi.

Etimatikten pek memnun kalmamıştık, iyiyse neden kullanılmasın. Tertemiz yıkasın yeter. Ama Tursil sıvı detarjanı gayet iyi hem de ucuz. Denemek lazım. Biraz da güzel koku lazım, nemli gibi kokmaması lazım.

Ha insanlar alıştığından kolay kolay vazgeçmez. O yüzden pazar payı yakalamak için, önce piyasadaki ürünlerden çok ucuza satmaları ve kaliteli ise kalitesini kanıtlamaları lazım. En iyi reklam bana göre budur. Sonra millet alışırsa çek fiyatı aynı seviyelere. Zarar etse de ucuza vermesi lazım ki pazar payı kapsın yoksa olmaz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı